Як виглядає дочка Володимира Кличка, яку боксер виховував без її матері (фотофакти)

Володимир Кличко багаторазово довів свої спортивні здібності на рингу, проте його особисте життя було невдалим. Протягом тривалого часу він виховував свою 8-річну дочку без матері.

У 2011 році він зустрівся з американською актрисою та моделлю Хайден Панеттьєрі. 20-річна дівчина шалено закохалася у цього знаменитого спортсмена. На той момент вона також була відомою особистістю, і її ім’я ставало дедалі популярнішим.

2014 року у них народилася донька Кайя-Євдокія, після чого у Хайден почалася депресія. Жінка не змогла прийняти свою набрану вагу після пологів, і в пари почали виникати конфлікти.

2018 року Хайден залишила сім’ю, а нещодавно вона повідомила, що її 8-річна дочка перебуває з нею за кордоном. Матуся пройшла серйозну терапію і тепер приділяє час своїй дочці.

Жінка зізналася, що війна в Україні – болюча тема для її доньки.

Наразі Володимир Кличко перебуває у Києві, повернувшись сюди, коли стало відомо про можливе вторгнення Росії до України.

Що трапилось 30 травня: Міненерго назвало причину наймасштабнішого з зими відключення світла в Україні

середа, 31 травень 2023, 6:38

Постраждало 2 000 000 абонентів у 12 областях. У вівторок вдень сталося наймасштабніше з лютого відключення світла, яке торкнулося майже двох мільйонів абонентів у 12 областях. . Масове тимчасове відключення світла в Україні, що сталося у вівторок, 3...

Всі сумніви відкинуто: Кабмін різко підвищив тариф на електроенергію для населення з 1 червня, і це тільки початок, - ЗМІ

середа, 31 травень 2023, 5:50

Кабмін затвердив підвищення з 1 червня тарифу на електроенергію для населення до 2,64 грн/кВт-год. Про це повідомляє "Європейська правда", з посиланням на джерело в уряді. За твердженням видання, міністр енергетики Герман Галущенко у терміновому порядк...