Як з користю провести час на карантині: Юрій Горбунов показав свої заняття йогою з 3-річним сином

Катя Осадча та Юрій Горбунов, як і багато знаменитостей, дотримуються карантину, який ввели по всій країні через загрозу поширення коронавирусу. Зіркове подружжя проводять цей час з користю, приділяючи увагу своєму синові, зазначають Патріоти України.

Так, телеведучий показав в Instagram, як вчить йоги трирічного Івана. Хлопчик і його зірковий тато розташувалися на підлозі, зображуючи позу "собака мордою вгору".

"Карантин - це несподівано багато часу для сім'ї, і хороший привід навчити йоги сина! "Собака мордою вгору" у нього дуже добре виходить!", - написав Горбунов.

Всього за кілька годин публікація зібрала понад 22 тисячі лайків, а в коментарях прихильники не перестають розчулюватися тому, наскільки телеведучому йде роль батька, а також захоплюються здібностям Івасика.

"Який молодець Іванко", "Клас, такі милі", "Молодці хлопці, хлопчик дуже спортивний", "Правильне проведення часу", "Позитивчик татко", "Відмінне фото", - захоплюються фоловери.

Хіти тижня. Будьте обережні! Названо найнебезпечніші продукти в українських супермаркетах

четвер, 2 квітень 2020, 1:00

В продуктах, які їдять українці, виявили головних ворогів для їх фігури і здоров'я. В Україні, за даними ВООЗ, кожен четвертий громадянин страждає ожирінням. І не тільки тому, що люди зазвичай мало уваги приділяють фізичній активності, а й перш за все ...

Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

четвер, 2 квітень 2020, 0:30

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаю...