"Як же це дешево і ганебно": В Одесі тіктокер читав реп і топтав український прапор (відео)

В Одесі молодий чоловік вирішив хайпанути і заради відео для тіктоку пританцьовував на державному прапорі України. Паралельно із цим він читав реп та грубо лаявся. Щоправда, через деякий час він видалив публікацію, але скандальний ролик вже встиг розійтися мережею, інформують Патріоти України.

На скандальному відео хлопець читав свій реп і розмахував предметом, схожим на пістолет, очевидно, щоб виглядати більш суворим. Але, що спонукало його стати ногами на прапор, невідомо.

У композиції "репера" звучала лайка, але в рідкісних не матюкливих словах жодних висловлювань про Україну не було. У мережі висловлюють припущення, що хлопець мав намір зібрати більше реакції на свій перформанс.

Хлопець "швидко перевзувся"

Зараз на сторінці одесита у тіктоці залишилися інші відео. Останнє – він танцює з дівчиною зі стягом в руках.

Реакція мережі

Витівка одеського тіктокера, який стояв на прапорі, викликала гнів і обурення в мережі.

  • "Як же це дешево і ганебно, на відео він, а соромно мені".
  • "В армію на виховання".
  • "Я думаю, скоро буде слізна спокута. І не такі плакали...".

З архіву ПУ. Сутність скреп: "Потрібно підходити до суперника і по-російськи давати в морду. Інакше Росію будуть принижувати", - батько російського лижника (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 3:00

Росіянин виправдовує дії свого сина, який, програвши боротьбу за друге місце, вдався до відвертого хуліганства. Батько чотириразового віцечемпіона світу з лижних гонок Олександра Большунова вважає, що його син вчинив правильно, вдаривши на трасі фінськ...

З архіву ПУ. Скрепне виховання: Російський лижник відзначився хамською поведінкою на етапі Кубка світу (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 2:00

Наслідки для збірної Росії не забарилися. Команда була дискваліфікована за хамську поведінку свого лижника. Скандалом завершилася чоловіча естафета з лижних гонок, що проходила в рамках етапу Кубка світу у фінському Лахті у січні 2021 року, передають П...