Як зрозуміти, що у вас коронавірус: Вчені з'ясували порядок появи перших симптомів

Вчені з США розповіли про перші симптоми зараження на коронавірусну інфекцію. Результати дослідження фахівців Південно-Каліфорнійського університету опублікував Frontiers in Public Health, передають Патріоти України.

Дослідники проаналізували показники більш ніж 55 тисяч підтверджених випадків коронавірусу в Китаї, зібрані Всесвітньою організацією охорони здоров'я з 16 по 24 лютого. Вони також вивчили набір даних майже в 1100 випадків, які були зібрані з 11 грудня по 29 січня китайською групою експертів.

Згідно з новими даними, у людини, що заразилася на коронавірус, спочатку піднімається температура, потім з'являються кашель і болі в м'язах, потім нудота і діарея. Ці дані допоможуть як пацієнтам, так і медикам, відрізнити зараження на коронавірус від застуди або грипу.

"Порядок появи симптомів має значення. Знання того, що кожне захворювання розвивається по-різному, означає, що лікарі можуть швидше визначити, чи є у кого-то COVID-19 або інше захворювання, це може допомогти їм прийняти найбільш правильне рішення для лікування" , - зазначив провідний автор дослідження Джозеф Ларсен.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...