"Якби це була русалка, я б був вражений менше": Рибалка зрадів кльову, але швидко змінив думку (відео)

Рибалка із Південної Кароліни (США) ловив камбалу в солончаку, коли відчув клювання. Чоловік знімав риболовлю на камеру, і вже приготувався до ефектних кадрів, повідомляють Патріоти України.

"Я думаю, що зловив ската", - задоволено пробурмотів він. На жаль, ніякого ската на гачку не було. Виявилося, він зачепив величезного алігатора розміром до 2,5 метрів. "Ну справи, це не скат! - вигукнув він. - Сюрприз-сюрприз!"

Коли рептилія-вбивця зникла в каламутній воді, він пожартував: "Хтось хоче допомогти мені повернути мій джиг-спінінг?". Незабаром хижак ще раз з'явився на поверхні з гачком у задній лівій лапі. На щастя, алігаторові вдалося вирвався на свободу, після чого рибалка зітхнув з полегшенням і зміг забрати свої снасті.

У коментарі Myrtle Beach Online він сказав, що хоча більше 500 разів рибалив в цьому районі, ніколи не виловлював нічого подібного. "Я був настільки здивований, коли він з'явився! Якби це була русалка, я б здивувався менше", - сказав він.

Хоча алігатори в основному прісноводні істоти, вони можуть відходити від гирла річок і протягом декількох годин знаходитися в солоній воді. Там вони полюють на крабів, скатів і навіть акул.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....