"Якби це була русалка, я б був вражений менше": Рибалка зрадів кльову, але швидко змінив думку (відео)

Рибалка із Південної Кароліни (США) ловив камбалу в солончаку, коли відчув клювання. Чоловік знімав риболовлю на камеру, і вже приготувався до ефектних кадрів, повідомляють Патріоти України.

"Я думаю, що зловив ската", - задоволено пробурмотів він. На жаль, ніякого ската на гачку не було. Виявилося, він зачепив величезного алігатора розміром до 2,5 метрів. "Ну справи, це не скат! - вигукнув він. - Сюрприз-сюрприз!"

Коли рептилія-вбивця зникла в каламутній воді, він пожартував: "Хтось хоче допомогти мені повернути мій джиг-спінінг?". Незабаром хижак ще раз з'явився на поверхні з гачком у задній лівій лапі. На щастя, алігаторові вдалося вирвався на свободу, після чого рибалка зітхнув з полегшенням і зміг забрати свої снасті.

У коментарі Myrtle Beach Online він сказав, що хоча більше 500 разів рибалив в цьому районі, ніколи не виловлював нічого подібного. "Я був настільки здивований, коли він з'явився! Якби це була русалка, я б здивувався менше", - сказав він.

Хоча алігатори в основному прісноводні істоти, вони можуть відходити від гирла річок і протягом декількох годин знаходитися в солоній воді. Там вони полюють на крабів, скатів і навіть акул.

Україна може залишитися без хліба - біда прийшла, звідки не чекали

середа, 27 жовтень 2021, 9:22

В Україні наступного року може не вродити хліб або вродити дуже скупо. Причиною втрати врожаю може стати біда, що масово шириться посівами озимих культур. Їх заполонили миші, які буквально з'їдають молоденькі рослини на корені, передають Патріоти Украї...

Глибоководний фотограф показав, як наразі виглядає "близнюк" "Титаніка" - "Британнік", який затонув 105 років тому. Неймовірні світлини

середа, 27 жовтень 2021, 8:10

Глибоководний фотограф Рік Айртон з Англії зробив захоплюючі знімки "Британніка" - затонулого корабля, якого називали близнюком "Титаніка" після катастрофи 1916 року. Судно зазнало лиха у Середземному морі 105 років тому, але багато його частин чудово ...