Яке сьогодні свято: День кавуна та інше

3 серпня 2019 року відзначаються відразу кілька цікавих свят, зазначають Патріоти України.

День кавуна

Чи знали ви, що у цієї улюбленої ласощі багаьтох людей є свій власний день в році? А він є!

День кавуна відзначається по всьому світу щороку 3 серпня. Почали цю традицію в Америці, яка по праву займає перше місце за кількістю поїдання кавунів.

У цей день традиційно влаштовують веселі пікніки на природі. На різних тематичних заходах з'їдають величезну кількість кавунів. Також влаштовують змагання. Наприклад, хто далі плюне кавуновим насіннячком, або конкурс на кращу фігуру, вирізану з кавунів.

Але не так важливо, яким саме чином ви будете відзначати це свято - вдома, на природі або на будь-якому фестивалі. Основна і обов'язкова деталь - з'їсти хоча б шматочок кавуна і отримати від цього задоволення.

Народилися в цей день

Фрідріх Вільгельм III, король Пруссії, Іван Зайц, хорватський композитор і диригент, Борис Курчатов, радянський хімік, Мартін Шин, американський актор, Джеймс Алан Хетфілд, гітарист, вокаліст, один із засновників групи Metallica, Карлі Клосс, американська супермодель.

Іменини

Ганна, Єфросинія, Євген, Єгор, Федір, Ян.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...