Які авто не варто купувати в салоні - вживані нічим не поступаються

Купуючи авто в салоні, водії впевнені в його якості та надійності технічних характеристик. Але не в кожного є така можливість, тому більшість обирають ринок вживаних автомобілів, передають Патріоти України.

Видання Yahoo Finance опублікувало список машин, які нічим не поступаються новим моделям. Ви зможете не тільки придбати якісне авто, а й добре заощадити.

Toyota Camry

Таке авто довговічне, надійне та якісне. Протягом п’яти років Camry швидко знецінюється, тому вам вигідніше купити вживану модель і так ви зекономите 50-60% порівняно з покупкою нової.

Hyundai Elantra

Hyundai забезпечить надійність та якість за доступною ціною. Старіші моделі довговічні, економні та дешевші в обслуговуванні. Шестирічну Elantra можна купити на 60-70% дешевше, ніж нову.

Mazda 3

Машини Mazda швидко знецінюються, тому їх можна знайти за доступною ціною. Купуючи шестирічну Mazda 3, ви економите понад 50% порівняно з новою.

Toyota Tacoma

Завдяки своїй довговічності вживані Tacoma цінують на ринку автомобілів. Ви зможете отримати якісне авто з надійними технічними характеристиками, не витрачаючи захмарні суми.

Chevrolet Silverado

Вибравши шестирічний Silverado, ви заощадите близько 50% порівняно з новим. Довговічність авто забезпечить вам приємні враження від покупки.

Honda Accord

Відомі своєю довговічністю, Accord добре зберігають цінність у міру старіння. Шестирічний Accord коштує на 35-45% дешевше, ніж новий.

Honda Civic

Це економний, надійний і практичний автомобіль. Купівля вживаного Civic 2018 року випуску обійдеться лише в $15 500, що набагато дешевше, ніж нова модель 2022 року випуску – понад $ 22 550.

Toyota RAV4

Це надійний та довговічний кросовер, який точно справить гарне враження на водія. RAV4 2018 року з пробігом 80 000 кілометрів продається на 25% дешевше, ніж новий.

Subaru Outback

Outback 2018 року продається на 18% дешевше, ніж новий. Авто має менше проблем з технічним обслуговуванням ніж інші моделі.

В Україні підвищать пенсії за новими правилами: Стало відомо, кому і наскільки

понеділок, 11 грудень 2023, 10:00

В Україні відбудеться індексацій пенсій 2024 року і зміниться система нарахування пенсій - вона стане бальною. Підвищення пенсій очікуються в січні, березні та липні. Деталі про індексацію пенсій 2024 року розповіла міністерка соціальної політики Украї...

Україна втратила талановитого сина: На фронті загинув актор Андрій Павленко

понеділок, 11 грудень 2023, 9:43

Трагічну звістку у Facebook повідомила його дружина Дарія Орєхова. Дату прощання Андрієм вона напише пізніше, передають Патріоти України. Андрій Павленко знімався у таких стрічках як Жіночий лікар, Лист очікування, Дев’ять життів Нестора Махна, Пристра...