Небезпека підбирається до України? Які країни "атакував" коронавірус з Китаю: карта

Випадки зараження коронавірусом з Китаю виявили в окремих країнах Європи, Австралії та Північної Америки, випадків захворювання зафіксовано вже більше 2700, передають Патріоти України.

Журналісти склали інфографіку, як коронавірус з Китаю поширювався по країні та світу.

Слід зазначити, що лікарям вдалося вилікувати від цього штаму вірусу понад півсотні людей. В даний момент посилено контроль в аеропортах Китаю, Таїланду, Австралії, Японії.

Також були оголошені базові рекомендації для людей, щоб уникнути зараження новим вірусом з Уханя: уникати контактів з тваринами; не їсти сире або погано оброблене м'ясо; уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання; регулярно і ретельно мити руки.

Резонанс тижня. У трагічній смерті ветерана АТО у Києві з'явилися підозрілі деталі

неділя, 23 лютий 2020, 2:00

У Києві біля Центрального залізничного вокзалу в кінці грудня 2019 року загадково загинув ветеран АТО Володимир Алехно. У висновку судмедекспертизи вказано, що смерть чоловіка настала від переохолодження, втім його дружина Марина не повірила в це. У по...

Не їжте цього!: Дієтологи визначили, які продукти негативно впливають на волосся

неділя, 23 лютий 2020, 0:32

Від консервів із тунцем варто однозначно відмовитися? Британські дієтологи визначили які продукти негативно діють на волосся, а які ні. Вони рекомендують певним чином відкоригувати раціон, інформують Патріоти України.