Небезпека підбирається до України? Які країни "атакував" коронавірус з Китаю: карта

Випадки зараження коронавірусом з Китаю виявили в окремих країнах Європи, Австралії та Північної Америки, випадків захворювання зафіксовано вже більше 2700, передають Патріоти України.

Журналісти склали інфографіку, як коронавірус з Китаю поширювався по країні та світу.

Слід зазначити, що лікарям вдалося вилікувати від цього штаму вірусу понад півсотні людей. В даний момент посилено контроль в аеропортах Китаю, Таїланду, Австралії, Японії.

Також були оголошені базові рекомендації для людей, щоб уникнути зараження новим вірусом з Уханя: уникати контактів з тваринами; не їсти сире або погано оброблене м'ясо; уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання; регулярно і ретельно мити руки.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....