Якраз для любителів котиків: Археологи виявили в Перу загадковий малюнок - йому більше 2 тис. років (відео)

Дослідники впевнені, що скоро зображення зникне під дією природної ерозії.

У пустелі Перу археологи виявили великий наскальний малюнок у вигляді кішки. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України.

Геогліф у вигляді тварини був зображений на пагорбі. Його розмір склав 37 метрів. За даними вчених, малюнок міг бути зроблений за 100-200 років до нашої ери. Однак дослідники впевнені, що скоро зображення зникне під дією природної ерозії. Але вчені кажуть, що знайдуть ще безліч геогліфів, що стало простіше з сучасними технологіями. Цьому допомагають безпілотники, а не аерозйомка з літака, як було раніше.

Поки вчені думають над сенсом геогліфів Наски. У 1994 році вони були включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

З архіву ПУ. "Роналду, допоможи!": Росіяни показали, у якому пеклі живуть громадяни "наддержави", що приймає ЧС-2018 (відео)

субота, 12 червень 2021, 23:05

Чиновники обіцяли допомогти жителям бараків, але поки тільки вирили вигрібну яму для однієї сім'ї. У мережі величезну популярність набирає відео від червня 2018 року з Казані, в якому показані нелюдські умови проживання росіян, передають Патріоти Украї...

У повітрі літали шматки шиферу: Під Запоріжжям пронісся руйнівний смерч (відео)

субота, 12 червень 2021, 22:59

Днями в селі Широке Запорізької області пройшов смерч, який змітав на своєму шляху дахи будинків. За словами очевидців, постраждало приблизно 10 будинків, інформують Патріоти України. Як повідомили в Instagram-каналі ridne.zp, стихійне лихо сталося в ч...