"Якраз наша - чиста, охайна та в шапці": Українці у дотепних мемах показали росіянам, чия насправді "брудна бомба" та як вона виглядає

Російська істерика про "брудну бомбу", яку "збирають у Чернівцях" не вщухає. Почалося все з "телефонної каруселі" від Сергія Шойгу. Своєю байкою він надокучав міністрам оборони цивілізованих країн світу. Згодом до "телефонної каруселі" Шойгу долучився Валєрій Герасимов – начальник російського генштабу. Звичайно ж, ніхто у світі не повірив у російську маячню, яка щодня доповнюється новими "епічними" деталями. Зокрема, військовий експерт "другої армії світу" "розсекретив", що над "брудною бомбою" працюють у Чернівцях. Здавалося б, пробити дно можна лише раз. Однак Росія продовжує робити це щодня. Тим часом українці дали свою відповідь російській пропаганді й відповіли мемами, зазначають Патріоти України.

Наша "бомба" – чиста й у шапці

Звичайно ж, жодної "брудної бомби" у Чернівцях (та інших містах і селах України) не виготовляють. Українці – цивілізований народ, який дбає про свою землю та виборює свободу для усієї Європи.

Однак українці обурені: як взагалі можна припустити, що бомба – "брудна". В Україні – все чисте, доглянуте й красиве, як вишневий садок коли хати.

А якби "бомба" десь забруднилася, її неодмінно відчистили б. Бо так не годиться.

Не можна забувати й про секретну зброю – бойову українську свиню. От хто відчуває неабиякий релакс, забруднюючись у калабані. Однак, варто зауважити, що своїх свиней Україна цінує більше, ніж Росія – своїх людей, тому кидати кабанчика на Москву ніхто не планує.

Також українців цікавить: звідки взялася "брудна бомба", якщо на неї не оголошували збір.

А тепер приготуйтеся до справжнього ексклюзиву. Як насправді виглядає брудна бомба:

Або так:

Також українців дуже цікавить, коли перші "брудні бомби" надійдуть у продаж. Зокрема: чи можна буде придбати на новорічному ярмарку.

Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...