Якраз отримав гроші за "гуманітарний вантаж": ДБР затримала львівського митника-хабарника

Викрито співробітника Львівської митниці, який систематично вимагав хабарі у підприємців за організацію прискореної процедури оформлення вантажів - під виглядом гуманітарної допомоги та без сплати обов'язкових митних платежів. Про це повідомляє ДБР, передають Патріоти України.

За це він отримував свій відсоток, який визначав залежно від загальної вартості вантажу. Зазначається, що у травні поточного року він запропонував підприємцю можливість швидкого оформлення товарів під виглядом "гуманітарної допомоги" без сплати податків. Однак, комерсант звернувся до ДБР, і слідчі бюро задокументували кілька зустрічей, на яких чиновник роз'яснював підприємцю механізм ухилення від сплати митних платежів.

У серпні поточного року за свою допомогу фігурант отримав $22 тисячі, його "заробіток" становив 14% від реальної вартості вантажу. Митника затримали після одержання частини хабаря в $16,3 тис. Йому повідомлено про підозру.

Чи може виїхати за кордон чоловік, дружина якого має інвалідність - пояснення адвоката

понеділок, 26 лютий 2024, 9:53

В Україні знову подовжили воєнний стан та загальну мобілізацію. Тож чи може виїхати за кордон чоловік, у якого дружина має II групу інвалідності та які документи для цього потрібні. Про це розповів адвокат Андрій Межирицький, передають Патріоти Украї...

Готуйте до сюрпризів! Кінець зими та початок весни в Україні будуть аномальними - ось чого чекати

понеділок, 26 лютий 2024, 9:26

Тепла, як для лютого, погода, яка встановилася в Україні в останні дні, збережеться і нового тижня, передають Патріоти України. Метеоролог Ігор Кібальчич прогнозує, що найближчим часом опади не очікуються — у країні встановився антициклональний тип атм...