"Якщо на землі є пекло, то воно там": У мережі показали відео бомбардувань "Азовсталі"

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів про ситуацію в заблокованому місті. За його словами, окупанти ведуть обстріли та штурм без перерви – "останні 11 кв. км свободи перетворилися на пекло", передають Патріоти України.

Як написав чиновник у своєму Telegram-каналі, російські військові закрили частину Лівобережного району від парку Веселки. В результаті жителям довелося терміново евакуюватись навіть без попередження.

"Якщо у світі існує пекло, то воно на "Азовсталі". Обстріли та штурм без перерви. Навіть уночі з коригуванням вогню з дронів. Місцями бойові дії вже позаду заводу. Останні 11 кв. км волі у Маріуполі, перетворені на пекло. Сили витримки нашим Героям. Наше серце та душа там", – зазначив Андрющенко.

Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...