"Якщо на землі є пекло, то воно там": У мережі показали відео бомбардувань "Азовсталі"

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів про ситуацію в заблокованому місті. За його словами, окупанти ведуть обстріли та штурм без перерви – "останні 11 кв. км свободи перетворилися на пекло", передають Патріоти України.

Як написав чиновник у своєму Telegram-каналі, російські військові закрили частину Лівобережного району від парку Веселки. В результаті жителям довелося терміново евакуюватись навіть без попередження.

"Якщо у світі існує пекло, то воно на "Азовсталі". Обстріли та штурм без перерви. Навіть уночі з коригуванням вогню з дронів. Місцями бойові дії вже позаду заводу. Останні 11 кв. км волі у Маріуполі, перетворені на пекло. Сили витримки нашим Героям. Наше серце та душа там", – зазначив Андрющенко.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...