Якщо не міняти вчасно батарейки: Поліцейська Tesla розрядилася під час погоні за злочинцем

Співробітник поліції помітив, що батареї вистачить тільки на дев'ять кілометрів, і повідомив колегам по рації, що не зможе продовжити погоню.

Авто поліції розрядилося під час переслідування. Фото: Fremont Police Department.

Акумулятор поліцейського автомобіля Tesla розрядився в ході переслідування зловмисника в Каліфорнії, США. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на CNN.

Поліцейський переслідував підозрюваного в скоєнні злочину в місті Санта-Клара. Зловмисник не підкорився вимогам поліції зупинитися і хотів втекти на високій швидкості. Співробітник поліції помітив, що батареї вистачить тільки на дев'ять кілометрів, і повідомив колегам по рації, що не зможе продовжити погоню. Невідомо, чому автомобіль виявився не повністю заряджений перед зміною. У поліції округу повідомили, що таке час від часу трапляється, коли офіцер повертається до відділку і більше не виїжджає на завдання.
Поліцейські машини дорожнього патруля Каліфорнії, які слідували за Tesla, продовжили гонитву, проте через десять хвилин її скасували з міркувань безпеки. Пізніше каліфорнійський патруль виявив автомобіль підозрюваного кинутим в місті Сан-Хосе. У поліції повідомили, що запустили піврічну пілотну програму тестування автомобілів Tesla і збирають всі дані. Подія не вплине на оцінку роботи автомобілів.

З архіву ПУ. "Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:05

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми. У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі ...