
Російський окупант, який перебуває у селі Новоукраїнка, Донецької області, розповів матері про зачистку українського села і перспективи своєї служби, передають Патріоти України.
За його словами один із російських підрозділів розбили ЗСУ і російські вояки залишилися без техніки у якомусь селі, тому їм на поміч прийшов підрозділ героя розмови. Він поділився з матір'ю у телефонній розмові, яку перехопило ГУР Міноборони, як проходила зачистка села.
"Танк стріляв по полях, я професійно стріляв по будинках. Правильно, щоб їх там не залишалося ніде. Чистили. Я дивлюся, в 50 метрах від мене будинок стоїть і їхня піхота звідти побігла. Ми почали всю площадку із землею рівняти. Всі будинки, ангари, все підряд", - розповідає співрозмовниці окупант.
Він додав, що за чутками їх мають на 2 місяці відправити у відпустку, а після цього тут "буде як Сирія". "Якщо тут не буде як Сирія, то назад сюди більше ніхто не поїде, ні х*я. Дякую, не поїдемо. Ні", - говорить окупант.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...