
Російський окупант, який перебуває у селі Новоукраїнка, Донецької області, розповів матері про зачистку українського села і перспективи своєї служби, передають Патріоти України.
За його словами один із російських підрозділів розбили ЗСУ і російські вояки залишилися без техніки у якомусь селі, тому їм на поміч прийшов підрозділ героя розмови. Він поділився з матір'ю у телефонній розмові, яку перехопило ГУР Міноборони, як проходила зачистка села.
"Танк стріляв по полях, я професійно стріляв по будинках. Правильно, щоб їх там не залишалося ніде. Чистили. Я дивлюся, в 50 метрах від мене будинок стоїть і їхня піхота звідти побігла. Ми почали всю площадку із землею рівняти. Всі будинки, ангари, все підряд", - розповідає співрозмовниці окупант.
Він додав, що за чутками їх мають на 2 місяці відправити у відпустку, а після цього тут "буде як Сирія". "Якщо тут не буде як Сирія, то назад сюди більше ніхто не поїде, ні х*я. Дякую, не поїдемо. Ні", - говорить окупант.
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...