
Російський окупант, який перебуває у селі Новоукраїнка, Донецької області, розповів матері про зачистку українського села і перспективи своєї служби, передають Патріоти України.
За його словами один із російських підрозділів розбили ЗСУ і російські вояки залишилися без техніки у якомусь селі, тому їм на поміч прийшов підрозділ героя розмови. Він поділився з матір'ю у телефонній розмові, яку перехопило ГУР Міноборони, як проходила зачистка села.
"Танк стріляв по полях, я професійно стріляв по будинках. Правильно, щоб їх там не залишалося ніде. Чистили. Я дивлюся, в 50 метрах від мене будинок стоїть і їхня піхота звідти побігла. Ми почали всю площадку із землею рівняти. Всі будинки, ангари, все підряд", - розповідає співрозмовниці окупант.
Він додав, що за чутками їх мають на 2 місяці відправити у відпустку, а після цього тут "буде як Сирія". "Якщо тут не буде як Сирія, то назад сюди більше ніхто не поїде, ні х*я. Дякую, не поїдемо. Ні", - говорить окупант.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...