"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції для захисту воїнів від вогню супротивника, зазначають Патріоти України.

"Хлопців перекидали на іншу ділянку, і для тих, хто прийде після них у бліндаж, залишилася інструкція щодо миші", - йдетьсся у підписі до унікальної світлини.

Так, послання говорить: "Миша у бліндажі - 1 штука. Ім'я - Вероніка. Живе ось тут. Їсть сухарі, печиво. Якщо сита, то не шарудить вночі і не бігає по вам. Бережіть один одного і живіть дружно".

Фотографія стала хітом у соціальних мережах, зібрала тисячі лайків та коментарів. "Наші таки неймовірні", - пишуть люди. - "Ось так виглядає людяність". "Милота". "Мені здається, Вероніка піде разом із цими прикольними хлопцями".

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...