"Якщо вони дозволяють собі таку х**ню, значить - це хавають. І якщо чийсь анал цікавить вас більше, ніж війна або корупція, це ваша персональна проблема", - Іванов про треш на "Прямому"

"Ок, скажу. Не бачу нічого екстраординарного в учорашньому треші на "Прямому". Наше телебачення розраховане на ідіотів і має на меті постійне збільшення їх кількості. Телевізійний контент навмисно симпліфікується і адаптується під тупих та невибагливих", - пише у своєму блозі Сергій Іванов, передають Патріоти України, і продовжує:

"За слово «симпліфікація» в прямому ефірі, btw, можна цілком реально отримати догану від редактора. ТБ дбає про свою паству і не дозволяє їй розумнішати, інакше розумнішати доведеться всім, а кому це потрібно. Увага розумних коштує дорожче, тож навіщо створювати собі проблеми.

Не варто обурюватись витівкою «Прямого». Вони працюють для своєї аудиторії і якщо дозволяють собі таку хуйню, значить це хавають. Такі номери перш за все свідчать про глибину інтелектуального занепаду глядачів, а вже потім - про несмак телевізійників. Якщо ви не згодні зі мною, подивіться на сьогоднішні телерейтинги - частка «Прямого» не впала. Навіть якби вони пішли далі і урізноманітнили творчій союз Вересня-Орловської елементами феляції в прямому ефірі, це лише сприяло б подальшому зростанню аудиторії.

Вас завжди годують лише тим, що ви їсте, запам‘ятайте. До речі, коменти «а коли ж буде про анал» під інтерв‘ю з Яременком, де він насправді розповів багато цікавих та важливих для країни речей, ще й розкрився з нового, не дуже приємного, як на мене боку, це підтверджують. Якщо чийсь анал цікавить вас більше, ніж війна або корупція, це ваша персональна проблема".

Хіти тижня. Коронавірус продовжує косити російських зірок: Госпіталізовано відому актрису

неділя, 31 травень 2020, 0:10

Через хворобу їй довелося відмовитися від участі в шоу «Танці з зірками». Заслужена артистка Росії Олена Бабенко була госпіталізована з коронавірусом. Про це актриса розповіла в своєму Instagram, передають Патріоти України. За словами Бабенко, їй довел...

Хіти тижня. У перестрілці в Броварах брали участь кримінальні авторитети: З'явилися гучні подробиці і фото

субота, 30 травень 2020, 23:55

У перестрілці в Броварах Київської області, яка трапилася вранці 29 травня, брали участь один із братів Потапенків і лідер ОЗУ Віктор Журавель. Як повідомило джерело, розбірки почалися за контроль над легальними та нелегальними перевезеннями між Києвом...