"Якщо вони дозволяють собі таку х**ню, значить - це хавають. І якщо чийсь анал цікавить вас більше, ніж війна або корупція, це ваша персональна проблема", - Іванов про треш на "Прямому"

"Ок, скажу. Не бачу нічого екстраординарного в учорашньому треші на "Прямому". Наше телебачення розраховане на ідіотів і має на меті постійне збільшення їх кількості. Телевізійний контент навмисно симпліфікується і адаптується під тупих та невибагливих", - пише у своєму блозі Сергій Іванов, передають Патріоти України, і продовжує:

"За слово «симпліфікація» в прямому ефірі, btw, можна цілком реально отримати догану від редактора. ТБ дбає про свою паству і не дозволяє їй розумнішати, інакше розумнішати доведеться всім, а кому це потрібно. Увага розумних коштує дорожче, тож навіщо створювати собі проблеми.

Не варто обурюватись витівкою «Прямого». Вони працюють для своєї аудиторії і якщо дозволяють собі таку хуйню, значить це хавають. Такі номери перш за все свідчать про глибину інтелектуального занепаду глядачів, а вже потім - про несмак телевізійників. Якщо ви не згодні зі мною, подивіться на сьогоднішні телерейтинги - частка «Прямого» не впала. Навіть якби вони пішли далі і урізноманітнили творчій союз Вересня-Орловської елементами феляції в прямому ефірі, це лише сприяло б подальшому зростанню аудиторії.

Вас завжди годують лише тим, що ви їсте, запам‘ятайте. До речі, коменти «а коли ж буде про анал» під інтерв‘ю з Яременком, де він насправді розповів багато цікавих та важливих для країни речей, ще й розкрився з нового, не дуже приємного, як на мене боку, це підтверджують. Якщо чийсь анал цікавить вас більше, ніж війна або корупція, це ваша персональна проблема".

Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...