В останні місяці користувачі штучного інтелекту, наприклад ChatGPT від OpenAI, помітили погіршення якості відповідей системи, і відзначають що вони почали давати більш дурні відповіді на запитання, і стають більш «ледачими», передають Патріоти України.
У виданні Computerworld підкреслюється, що нові моделі працюють гірше за своїх попередників, викликаючи розчарування користувачів. Автор статті журналіст Стівен Вон-Ніколс зазначає, що відповіді часто виявляються невірними та хаотичними, що ускладнює використання штучного інтелекту.
«Якщо ви працюєте, скажімо, на рівні звіту середньої школи, то відповіді штучного інтелекту вам підійдуть. Але якщо ви глибоко копаєтеся в предметі, який знаєте, це інша історія», – пише журналіст.
Аналізуючи причини такого погіршення, Вон-Ніколс припускає, що штучний інтелект навчається не лише на даних із соцмереж, а й на інформації, створеної самими моделями. Це може призвести до явища «колапсу моделі», коли якість знижується через використання згенерованих даних. Дослідження показують, що таке застосування контенту без розбору призводить до необоротних дефектів.
З урахуванням того, що інтернет швидко заповнюється штучно-генерованим контентом, проблема може погіршитися вже до 2026 року. Експерти попереджають про необхідність цінувати унікальну роботу людей, проте зміни у цій галузі можуть статися не скоро.
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області засудив до 5 років позбавлення волі зловмисника, який інформував про пересування співробітників ТЦК і СП і місця роздачі повісток. Однак сидіти у в'язниці йому не доведеться, якщо впродовж року він ...
Трагічні фотографії з наслідками російського масованого комбінованого удару по Києву в ніч на 24 квітня викликали обурення у колишньої народної обраниці Ірини Подоляк та української режисерки Ірини Цілик, передають Патріоти України. Колишня нардепка Ір...