Якщо ви все ще не вірите у цю хворобу: Жінка приїхала на відпочинок до Одеси і померла

Туристку госпіталізували у вкрай важкому стані з набряком легенів.

В Одесі жінка, яка приїхала в місто на відпочинок, раптово відчула себе погано, після чого звернулася до лікарів - медики боролися за її життя, але безуспішно, повідомляють Патріоти України.

44-річна туристка з Івано-Франківська померла в лікарні. Її госпіталізували у вкрай важкому стані з набряком легенів - лікарі діагностували коронавірус. За словами медиків, ситуацію погіршили хронічні хвороби і надмірна вага пацієнтки.

"Діагноз: коронавірусна інфекція, двостороння пневмонія, ожиріння третього ступеня - близько 200 кілограм. Інші важкі супутні захворювання", - заявила керівник департаменту охорони здоров'я Одеської міськради Олена Якименко. Зазначається, що зараз встановлюється, де саме зупинялася жінка і з ким контактувала.

Джерело: ТСН.ua

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...