"Якщо ви втомилися від карантину, то поговоріть із військовими": Філатов записав звернення до дніпрян (відео)

Багато українців просто забули про те, що таке справжні труднощі і справжня небезпека.

Борис Філатов. Фото: соцмережі.

Мер Дніпра Борис Філатов емоційно звернувся до "втомлених" від карантину жителів міста. Тим, хто вважає тимчасові обмеження надмірними, він нагадав про реальні проблеми, з якими вже зіткнулися багато українців. Звернення до співгромадян Філатов опублікував на своїй сторінці в Фейсбук, передають Патріоти України.

"Повірте, я знаю все. З цього кабінету я бачу проблеми кожного. І намагаюся допомогти всім, до кого можу дотягнуться. Ми вчимося жити у новій, страшної реальності, і цей карантин - спільний для нас усіх. Але кожен переживає його по-різному . Тому той, хто не знає, чим себе зайняти вдома, нехай порадиться з матір'ю чотирьох дітей, яка розривається між кухнею, дистанційною роботою і онлайн навчанням малечі. Той, кому набридли прогулянки по саду приватного будинку, хай уявить себе у тіснійй кімнатці гуртожитку, де за стіною пиячать сусіди"- запропонував мер Дніпра.

На думку Філатова, багато українців просто забули про те, що таке справжні труднощі і справжня небезпека. "Той, хто не може вибрати собі фільм перед сном, нехай запитає у лікаря:" Що сниться лікарям "інфекціонки" після нічних чергувань?". Той, хто переживає, що набере під час карантину зайвих кілограмів, нехай згадає, що у місті є тисячі сімей, яким нічим нагодувати своїх дітей. Той, кому страшно померти від коронавірусу, нехай попросить поради у солдата, що кожен день ризикує отримати кулю від ворожого снайпера. У тих хлопців, яких рятують у нашій лікарні Мечникова.

Той, хто скаржиться, що змушений тепер відмовитися від особистого водія, нехай знає, що після зупинки громадського транспорту цілі селища і мікрорайони фактично виявилися відрізаними від міста. А є ті люди, хто витрачає сьогодні удвічі більше часу, щоб дістатися на роботу. На хлібозавод або в лікарню", - підкреслив Філатов.

Комаровський розповів про користь і шкоду дихальної гімнастики при коронавірусі (відео)

субота, 30 травень 2020, 15:15

Дихальна гімнастика не повинна кому-небудь замінювати особисту гігієну і заходи щодо соціального дистанціювання. Відомий український лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, чи може комплекс дихальних вправ допомогти при захворюванні COVID-19. ...

"Ничто так не бесило жителей Ялты, как лохань "Владимир": Росія закрила Крим для "туристичних лайнерів"

субота, 30 травень 2020, 12:54

Місцевих злить не так заборона рейсів, скільки те, як непоказно виглядає російське судно в порівнянні з іноземними, які тепер вони бачать лише на старих фото. Влада Росії через карантин заборонила відвідування анексованого Криму для туристичних лайнері...