Медики лікарні Альберта-Швайцера в ході дослідження 2,5 тис. рентгенівських знімків заявили, що перші пацієнти з ознаками коронавірусу могли з'явитися у Франції ще в листопаді 2019 року. Про це пише Le Parisien, передають Патріоти України.
"Типові аномалії легень, викликані COVID-19", - описав лікар-рентгенолог Мішель Шмідт знімок флюорографії, зроблений 16 листопада.
При цьому ще 12 підозрілих випадків він з колегами виявив в грудні і 16 - в січні. Тоді як самі ранні знімки з тих, що вони вивчили, були датовані 15 жовтня.
За словами медиків, тепер їм належить зв'язатися з усіма пацієнтами, чиї знімки вони визнали підозрілими, і розпитати їх про контакти і поїздки в той період, а також взяти необхідні аналізи.
"Це ретроспективне дослідження - відмінна ідея для розуміння поширення хвороби. Однак без мазків з носа та аналізів крові буде досить важко гарантовано підтвердити наявність інфекції в цей період", - говорить президент Товариства рентгенографії грудної клітини професор Антуан Халіл.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...