Який народ що п'є, тим і рятується: У Франції з непроданого вина зібралися виробляти дезінфектори

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Вони також отримають плату за перероблений продукт.

У Франції через запровадження суворого карантину і закриття ресторанів постраждали виробника вина, чия продукція залишилася нерозпроданою. Влада країни стимулюють виробництво з неї дезінфекторів. Про це пише Forbes, повідомляють Патріоти України.

У французьких виробників алкоголю 2020 рік видався поганим. Під час епідемії ресторани і бари були закриті протягом двох місяців, і галузь постраждала від низьких продажів. Особливо сильно скоротилися продажі шампанського та високоякісних вин типу “Шаблі”. Багато запасів вина залишилося в льохах виноробів по всій Франції.

Євросоюз вирішив фінансово підтримати виноробів країни. Розроблена спеціальна програма. згідно з якою 33 виробника повинні переробити 2 мільйона гектолітрів (1 гл дорівнює 100 літрів) в етанол для виробництва дезинфікуючих засобів для рук.

За даними Агентства сільського господарства Франції, в підвалах країни накопичилося 3 мільйонів гектолітрів, і їх потрібно кудись подіти, щоб звільнити місце для врожаю цього року.

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Їм виплатять по 78 євро за гектолітр вина з найменуванням, пов'язаних з конкретним регіоном, і по 58 євро - за вино без назви.

Отриманий спирт буде використовуватися не тільки в фармацевтичній, але і в косметичній промисловості.

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п

Персонал "гірськолижного комплексу" на зв'язок не виходить: У Харкові жінка зазнала тяжкої травми під час спускання з гірки

четвер, 20 січень 2022, 11:59

У Харкові жінка зазнала тяжкої травми під час спускання на тюбінгу (катання на надувній камері). Наразі вона перебуває в комі з черепно-мозковою травмою. Про це повідомляє Newsroom із посиланням на сестру травмованої Надії С, передають Патріоти України...