Який народ що п'є, тим і рятується: У Франції з непроданого вина зібралися виробляти дезінфектори

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Вони також отримають плату за перероблений продукт.

У Франції через запровадження суворого карантину і закриття ресторанів постраждали виробника вина, чия продукція залишилася нерозпроданою. Влада країни стимулюють виробництво з неї дезінфекторів. Про це пише Forbes, повідомляють Патріоти України.

У французьких виробників алкоголю 2020 рік видався поганим. Під час епідемії ресторани і бари були закриті протягом двох місяців, і галузь постраждала від низьких продажів. Особливо сильно скоротилися продажі шампанського та високоякісних вин типу “Шаблі”. Багато запасів вина залишилося в льохах виноробів по всій Франції.

Євросоюз вирішив фінансово підтримати виноробів країни. Розроблена спеціальна програма. згідно з якою 33 виробника повинні переробити 2 мільйона гектолітрів (1 гл дорівнює 100 літрів) в етанол для виробництва дезинфікуючих засобів для рук.

За даними Агентства сільського господарства Франції, в підвалах країни накопичилося 3 мільйонів гектолітрів, і їх потрібно кудись подіти, щоб звільнити місце для врожаю цього року.

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Їм виплатять по 78 євро за гектолітр вина з найменуванням, пов'язаних з конкретним регіоном, і по 58 євро - за вино без назви.

Отриманий спирт буде використовуватися не тільки в фармацевтичній, але і в косметичній промисловості.

На Хмельниччині вантажівка влетіла в мікроавтобус, обидва загорілися - багато жертв (фото)

субота, 15 травень 2021, 17:17

У Хмельницькій області близько 7:00 години ранку 15 травня сталася масштабна ДТП за участю трьох транспортних засобів. Попередньо, жертвами могли стати чотири особи. Аварія відбулася на автодорозі "Житомир - Чернівці" поблизу с. Веселівка. Про це повід...

Жінка після щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca вкрилася плямами й синцями

субота, 15 травень 2021, 16:46

Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Dail...