Який народ що п'є, тим і рятується: У Франції з непроданого вина зібралися виробляти дезінфектори

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Вони також отримають плату за перероблений продукт.

У Франції через запровадження суворого карантину і закриття ресторанів постраждали виробника вина, чия продукція залишилася нерозпроданою. Влада країни стимулюють виробництво з неї дезінфекторів. Про це пише Forbes, повідомляють Патріоти України.

У французьких виробників алкоголю 2020 рік видався поганим. Під час епідемії ресторани і бари були закриті протягом двох місяців, і галузь постраждала від низьких продажів. Особливо сильно скоротилися продажі шампанського та високоякісних вин типу “Шаблі”. Багато запасів вина залишилося в льохах виноробів по всій Франції.

Євросоюз вирішив фінансово підтримати виноробів країни. Розроблена спеціальна програма. згідно з якою 33 виробника повинні переробити 2 мільйона гектолітрів (1 гл дорівнює 100 літрів) в етанол для виробництва дезинфікуючих засобів для рук.

За даними Агентства сільського господарства Франції, в підвалах країни накопичилося 3 мільйонів гектолітрів, і їх потрібно кудись подіти, щоб звільнити місце для врожаю цього року.

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Їм виплатять по 78 євро за гектолітр вина з найменуванням, пов'язаних з конкретним регіоном, і по 58 євро - за вино без назви.

Отриманий спирт буде використовуватися не тільки в фармацевтичній, але і в косметичній промисловості.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.