Який народ що п'є, тим і рятується: У Франції з непроданого вина зібралися виробляти дезінфектори

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Вони також отримають плату за перероблений продукт.

У Франції через запровадження суворого карантину і закриття ресторанів постраждали виробника вина, чия продукція залишилася нерозпроданою. Влада країни стимулюють виробництво з неї дезінфекторів. Про це пише Forbes, повідомляють Патріоти України.

У французьких виробників алкоголю 2020 рік видався поганим. Під час епідемії ресторани і бари були закриті протягом двох місяців, і галузь постраждала від низьких продажів. Особливо сильно скоротилися продажі шампанського та високоякісних вин типу “Шаблі”. Багато запасів вина залишилося в льохах виноробів по всій Франції.

Євросоюз вирішив фінансово підтримати виноробів країни. Розроблена спеціальна програма. згідно з якою 33 виробника повинні переробити 2 мільйона гектолітрів (1 гл дорівнює 100 літрів) в етанол для виробництва дезинфікуючих засобів для рук.

За даними Агентства сільського господарства Франції, в підвалах країни накопичилося 3 мільйонів гектолітрів, і їх потрібно кудись подіти, щоб звільнити місце для врожаю цього року.

Винороби повинні до 19 червня подати заявку на участь в програмі і вказати, скільки вина вони хочуть переробити. Їм виплатять по 78 євро за гектолітр вина з найменуванням, пов'язаних з конкретним регіоном, і по 58 євро - за вино без назви.

Отриманий спирт буде використовуватися не тільки в фармацевтичній, але і в косметичній промисловості.

Фанам дуже сподобалось: Нікітюк зробила "фото на паспорт" у купальнику

четвер, 4 березень 2021, 20:44

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк продемонструвала розкішну фігуру в чорному купальнику, зробивши "фото на паспорт". Так, на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала знімок, на якому позувала перед дзеркалом, а позаду неї також сидів вірний...

"Якщо бійка неминуча - бити треба першим": Російський хокеїст вдався до хамського вчинку (відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:28

За неспортивну поведінку нападник ризикує бути дискваліфікованим на тривалий час. Російський форвард "Вашингтон Кепіталз" Олександр Овечкін відзначився ганебним вчинком у поєдинку проти "Бостон Брюїнз", передають Патріоти України. Під час останнього пе...