Який вигляд має "Азовсталь" сьогодні: У мережі показали моторошні кадри легендарної фортеці

За рік окупації Маріуполя російські загарбники так і не почали виконувати власну обіцянку про створення "технопарку" на руїнах знищеної військами РФ "Азовсталі". Байки про "технопарк" загарбники час від часу запускають у інформаційний простір для імітації бурхливої "діяльності" в окупованому місті, передають Патріоти України.

Однак одного погляду на руїни потужного металургійного комбінату достатньо, аби одразу скласти ціну російським обіцянкам про "відбудову" Маріуполя. Відео із заводом, що став фортецею, показав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Загарбники в Маріуполі знову почали розповідати про створення "технопарку" на руїнах "Азовсталі"."Окупанти знову завели стару пісню про "технопарк". Кожного разу, коли соціальні настрої наближуються до рівня "завтра протест", русня масово вкидає тезу про "тепер точно замість "Азовсталі" буде технопарк". Вже не працює, але наполегливість дивує (ні)", – зазначив Андрющенко.

Однак одного погляду на руїни колись процвітаючого підприємства достатньо, аби скласти ціну обіцянкам загарбників. "Поки вся підготовка до "технопарку" має такий вигляд. Приблизно як рік тому", – зазначив Андрющенко.

Якою буде погода в Україні в кінці вересня та напочатку жовтня - прогноз синоптиків

вівторок, 26 вересень 2023, 17:45

В Україні до кінця вересня буде зберігатися суха та тепла погода. Проте вже з початку жовтня до нас завітає атмосферний фронт з дощами.Про це на своїй сторінці в соцмережі написала синоптикиня Наталка Діденко. За її словами, з 1 жовтня до України завіт...

На кону $1 млрд: Названо 5 проблемних пунктів з програми МВФ для України

вівторок, 26 вересень 2023, 17:30

Сьогодні, 26 вересня, почалась робота української делегації з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Від цього залежить, насамперед, другий перегляд програми розширеного фінансування (EFF) на $1 млрд. Про це написав у Telegram народний депутат Ярослав Желе...