Який виглядає жінка з найдовшими віями у світі (відео)

"Подарунок Будди": який вигляд має жінка з найдовшими віями у світі. ФОТО

Зазвичай ми звикли до того, що волосся на тілі, окрім голови, доростає до певної довжини й таким залишається на все життя. Та китаянка Ю Цзянься зламала систему й потрапила до Книги рекордів Гіннеса як володарка найдовших у світі вій довжиною у 20,5 см станом на 2021 рік. Свою особливість вона називає "подарунком Будди".

Жінка стверджує у Guinness World Records, що її вії почали активно рости у 2015 році після того, як вона багато років до цього понад 480 днів провела в горах. На її думку, ця аномалія є "подарунком Будди", адже наукового чи генетичного пояснення вона не знайшла.

Що цікаво, довжина вій не впливає на повсякденне життя Ю Цзянься, а навпаки, допомагає – економить на зайвій косметиці. "Завдяки моїм природним довгим віям мені не потрібно наносити тіні чи підводку. Мої природні вії виконують роль довгої підводки. Оскільки вони натуральні, мені легко вмиватися та займатися повсякденним життям. Вони випадають і знову ростуть", – пояснила вона.

Ю Цзянься у 2016 році потрапляла до Книги рекордів Гіннеса із тією ж номінацією, утім, на той час її вії мали 12,4 см. За п'ять років вони відросли аж на 8,1 см. Нині ж вони настільки довгі, що жінка заправляє їх за вухо.

Вона вважає, що ця особливість надає їй неймовірної сили. "Між моїми довгими віями та сильним тілом може бути певний зв’язок. Зараз я здорова, але коли я народилася, то була відносно слабкою. Зараз я почуваюся досить добре, і багато людей думають, що я виглядаю молодшою", – поділилася вона.

Фото: Guinness World Records

Фото: Guinness World Records

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...