Яніна Соколова висміяла Скабєєву і її чоловіка після слів про "визнання Україною "ЛДНР" (відео)

Ольга Скабєєва і її чоловік заявили, що Україна обмежила в'їзд з боку окупованої частини Донбасу і тим самим нібито визнала незалежність так званих "республік".

Українська телеведуча і журналістка Яніна Соколова висміяла російських пропагандистів Ольгу Скабєєву і її чоловіка Євгена Попова, які в своїй програмі "60 хвилин" заявили про нібито визнання незалежності "ЛДНР" з боку України, повідомляють Патріоти України.

Соколова опублікувала фрагмент відео, на якому висміяла маніпулятивну заяву російських пропагандистів. Скабєєва і її чоловік заявили, що Україна обмежила в'їзд з боку окупованої частини Донбасу і тим самим нібито визнала незалежність так званих "республік". Задуреним російською пропагандою Соколова пояснила, що відмова пускати жителів окупованої частини Донбасу в Україну продиктована тим, що офіційний Київ не може контролювати дотримання карантину в умовах російської окупації і тому змушений тимчасово призупинити пропуск. Пояснення Соколова опублікувала зі своїми знущаннями над російськими пропагандистами, які продовжують вигадувати фейки на підтанцьовці у Кремля.

Хіти тижня. Вражаюче видовище: Антарктида несподівано зацвіла (фото)

понеділок, 1 червень 2020, 9:00

Підвищення температури повітря на 1,5 ° С істотно впливає на розмноження водоростей. Через глобальне потепління в Антарктиді поширюються водорості, які активно розквітають. Їх зелений колір поверх танучого льоду видно навіть з космосу. Фото, що підтвер...

В Україні пом'якшують карантин: Що дозволено з 1 червня (інфографіка)

понеділок, 1 червень 2020, 8:58

Наступний етап ослаблення карантину починається в Україні з 1 червня. У перший день літа зможуть відновити роботу фітнес-центри, басейни і спортзали. Крім того, починається міжобласне сполучення всіма видами транспорту, передають Патріоти України. За с...