"Й*баний цирк з конями!": Скрипін "розніс" Зеленського за Нові Санжари (відео)

Журналіст вважає, що проблема з людьми виникла через те, що влада недостатньо інформувала людей про коронавірус і його наслідки.

Протести людей у Нових Санжарах проти приїзду евакуйованих українців з Уханя потрясли не тільки нашу країну, але і весь світ. Відомий журналіст Роман Скрипін у своєму відео-блозі відреагував на події, що відбуваються, не без допомоги матюків. За словами колишнього ведучого "Громадського", те що відбувається зараз біля санаторію з евакуйованими українцями називається "е*аный цирк з кіньми", передають Патріоти України.

Скрипін вважає, що проблема з людьми виникла через те, що влада недостатньо інформувала людей про коронавірус і його наслідки, симптоми і т. ін. Таким чином, уряд в Україні виявився некомпетентним і не дав людям повну інформацію про вірус з Китаю.

Також журналіст зазначив, що з-за того, що влада вчасно не інформувала громадян про коронавірус, на просвітництві людей "почали ловити хайп" люди, далекі від політики. За словами Скрипіна, народ піддався паніці і сталося те, що ми могли спостерігати останні дні.

Від коронавірусу померла ще одна голлівудська знаменитість

понеділок, 6 квітень 2020, 21:28

За десятки років роботи в Голлівуді Джей Бенедикт знявся у популярних кінострічках, які і досі мають успіх. Голлівудський актор Джей Бенедикт помер у США від ускладнень, які спричинив коронавірус. На час смерті йому було 68 років. Інформацію про смерть...

"Вітчизняні мікроби": Вандали зіпсували виставку "Сторіччя нескорених" на Майдані Незалежності у Києві (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 20:58

Наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня. Організатор вуличної фотовиставки - Національний музей Революції Гідності - зазначає, що наруга над експонатами сталася вночі 6 квітня. У столиці якраз посилили карантин, обмежили перебування людей поза до...