Ідеальна "евакуація": Єгипет безплатно пролонгує відпочинок туристів з України

Бізнесмени Арабської республіки демонструють зразкову людяність та солідарність з народом України

У зв'язку з російським вторгненням українці, які наразі перебувають у Єгипті, можуть безкоштовно залишатися у готелях після закінчення путівок та розраховувати на безоплатне харчування. Про це повідомляє посольство України в Єгипті. У соцмережах туристи підтверджують, що їх залишили в готелях і продовжують годувати, зазначають Патріоти України.

"Листи про відповідні рішення Єгипетської асоціації готелів і Міністерства туризму і старожитностей Єгипту", - йдеться у дописі посольства у Facebook.


Окрім того, деякі готелі пропонують прихистити українців на певний термін.

"У зв'язку з нинішніми умовами в Україні та закриттям аеропортів, є можливість на безкоштовне розміщення та проживання сім'ї в комплексі "Нур плаза" без плати за проживання в Хургаді. Поки ситуація не стабілізується і вони знову повернуться в свою країну", - йдеться в одному з оголошень.

Пропонують допомогти з проживанням і місцеві жителі. У найближчі 10-14 днів з Єгипту планується евакуювати авіакомпанією Bees Airline близько 3 тис. людей.


"Бажаю пекла кожній парашській пиці": Даша Астаф'єва показала, як спала на полу в коридорі під час нічної атаки на Київ (фото)

неділя, 28 травень 2023, 19:00

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва, як і більшість киян сьогодні, ночувала в укритті, повідомляють Патріоти України. У ніч проти 28 травня російські війська завдали чергового масованого удару по Україні "Шахедами", тож у столиці було гучно. На своїй...

У тропічних лісах несподівано знайшли загублене місто майя

неділя, 28 травень 2023, 18:54

Дослідники виявили прадавнє місто майя, яке досі залишалося прихованим, обплетене комплексом з приблизно 400 взаємопов'язаних поселень. Деяким із них понад 3 тисячі років, вони пов'язані між собою. Про це пише видання The Washington Post, передають Пат...