
У Мукачеві пацієнтка попросила перевести її в палату без хворих на COVID-19. За її словами, у неї вірус не підтвердили. Натомість лікарка її словесно "відправила подалі", повідомляють Патріоти України.
Як передає Закарпатське телебачення / Zakarpatske.TV, пацієнтка розповіла, що напередодні звернулася до лікарні з гарячкою. Під час лікування у медзакладі дізналася, що бабуся в її палаті має позитивний результат ПЛР-тесту.
Виявилося, що у місцевій лікарні перед тим, як розселяти по палатах у людей не беруть тест на коронавірус, тому вірус можна легко підхопити в лікарні, навіть якщо у людини інша інфекційна хвороба. А воно цього не хотіла, а вдома її чекала маленька дитина.
Тому жінка звернулася до медиків з проханням перевести її звідти. У відповідь на це лікарка інфекційного відділення Мукачівської лікарні сказала у такому разі "піти на чердак". Відео розмови зняла сама пацієнтка і розповсюдила його в мережі.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...