
У Мукачеві пацієнтка попросила перевести її в палату без хворих на COVID-19. За її словами, у неї вірус не підтвердили. Натомість лікарка її словесно "відправила подалі", повідомляють Патріоти України.
Як передає Закарпатське телебачення / Zakarpatske.TV, пацієнтка розповіла, що напередодні звернулася до лікарні з гарячкою. Під час лікування у медзакладі дізналася, що бабуся в її палаті має позитивний результат ПЛР-тесту.
Виявилося, що у місцевій лікарні перед тим, як розселяти по палатах у людей не беруть тест на коронавірус, тому вірус можна легко підхопити в лікарні, навіть якщо у людини інша інфекційна хвороба. А воно цього не хотіла, а вдома її чекала маленька дитина.
Тому жінка звернулася до медиків з проханням перевести її звідти. У відповідь на це лікарка інфекційного відділення Мукачівської лікарні сказала у такому разі "піти на чердак". Відео розмови зняла сама пацієнтка і розповсюдила його в мережі.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...