"Є думки записатися в морські котики": Російський боєць MMA хоче захищати Україну у складі американської армії

Російський боєць змішаних єдиноборств (ММА) Олексій Кісер підтримує Україну, на яку напала його країна. У інтерв'ю сайту "Чемпіон", Кісер розповів, що минулого року він переїхав у США і тепер планує записатися до американської армії, передають Патріоти України.

«Якщо спортивну кар'єру доведеться завершувати, є думки записатися в американські морські котики. У США вже готуються до Третьої світової війни. Цьому сприяють лозунги на рекламних плакатах: «Вступай в американську армію зараз, тобі все одно доведеться навчитися воювати». Американцям уже зрозуміло, що з теперішнім режимом РФ по-іншому не можна. Але знову-таки, для цього мені потрібно оформити грінкард. Хотів би захищати Україну вже як американський доброволець. У складі американських морських котиків.

6 лютого 2022 року я здав свій російський паспорт в американське посольство в Індонезії. Мій кейс розглядали 10 місяців (!). У підсумку в жовтні 2022 року я отримав американську візу, але майже весь перший рік повномасштабної війни не міг нікуди виїхати. Та й брати в Україні попереджали, що з російським паспортом небезпечно приїжджати, адже реакція українських прикордонників, які побачать мій російський паспорт, може бути неоднозначною", — розповів Кісер.

Спортсмен додав, що на річницю війни, 24 лютого 2023 року він емоційний пост на підтримку України, після чого до його батьків, які живуть у Росії, прийшли з обшуками.

«Вже наступного дня до моїх літніх батьків, які досі проживають в Оренбурзі, прийшли з обшуком місцеві правоохоронці-путіністи. Почали шити мені справу з тероризмом. Індонезія товаришує з „рашкою“, і мене будь-якої миті могли видати на запит рашистів. Поїхав до США. А після другого та третього обшуків у батьків порадився з адвокатом і вирішив податись в Америці на політичний притулок. Перебуваю в цьому статусі в США і досі», — підсумував Кісер.

Олексій Кісер покинув Росію в 2016 році, а згодом зізнався, що хоче прийняти українське громадянство, адже Україна — це земля його пращурів.

Буде не всім по кишені! Поїздки на таксі в Україні стануть розкішшю - чому ціни так стрімко зросли

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:50

Ціни на таксі в Україні зросли через зменшення кількості водіїв, зниження їх заробітків та зростання затратної частини, що пов'язано з впливом війни і домінуванням кількох великих онлайн-компаній на ринку. Водіям працювати стало невигідно, що призвело ...

Ви будете здивовані! Вчені встановили, хто розумніший і має кращу пам'ять - "жайворонки" чи "сови"

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:35

Англійські вчені дослідили когнітивні функції людей "жайворонків", які рано лягають спати та рано прокидаються, і "сов", що часто засиджуються до ночі. Результати аналізу показали, що любителі пізніх підйомів мають кращу пам’ять та більш активні протяг...