В Україні не було б так званої бусифікації якби всі військовозобовʼязані дотримувалися закону й вчасно оновлювали свої військово-облікові дані. На сьогодні держава робить усе можливе, щоб повернути процес мобілізації в бік справедливості. Про це в ефірі "Еспресо" заявив офіцер групи комунікацій штабу 125-ї ОБр ТрО Андрій Дуткевич. За його словами впровадження системи рекрутингу є одним зі способів відновлення справедливості, передають Патріоти України.
"Насправді жодної "бусифікації" не було б, якби громадяни дотримувалися закону. Тобто своєчасне оновлення даних, похід в ТЦК та все те, про що говориться в законі про мобілізацію. Втім, цього не відбувається. Тому у нас є "бусифікація" порушників закону про мобілізацію", – зазначив Дуткевич.
Він наголосив, що система рекрутингу, яка впроваджується в Україні, дозволяє кожній людині самостійно визначати свою долю. Це не завжди працює на 100%, адже низка факторів може впливати на те, до якого підрозділу чи на яку посаду потрапить рекрут – це реалії війни.
Однак, якщо людина звертається до рекрутингового центру з певним багажем знань, які можна ефективно застосувати у військовій справі, то вона отримає посаду, яка максимально відповідає її навичкам. Рекрутингові центри створені для максимально ефективного підбору посади та підрозділу для рекрута, враховуючи його знання та навички.
В Україні з січня 2025-го всі субсидії та комунальні пільги надаватимуться за єдиним правилам і тільки тим родинам, чим сукупний дохід не дозволяє самостійно сплачувати за комунальні послуги. Виключення зберегли тільки для учасників бойових дій та осіб...
У Дніпрі викрили посадовців та медиків військово-лікарської комісії одного з районних територіальних центрів комплектування, а також працівників інших медичних установ міста, які підробляли чоловікам мобілізаційного віку результати аналізів на ВІЛ. Про...