Якщо скасувати режим воєнного стану, поки війна ще триває, це може вплинути на функціонування державного апарату. 16 квітня Верховна Рада України продовжила дію воєнного стану та загальної мобілізації до 6 серпня 2025 року. Та скасувати його можуть і раніше ніж через 90 днів. Про це в коментарі телеканалу "Рада" сказав народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв, передають Патріоти України.
За його словами, рішення про скасування воєнного стану можуть ухвалити в разі встановлення миру. "Верховна Рада в будь-який день у будь-який час може зібратися і проголосувати про припинення воєнного стану, навіть не чекаючи закінчення цих 90 днів", – пояснив він.
Водночас він наголосив, що якщо скасувати режим воєнного стану поки війна ще триває, це може змінити функціонування державного апарату. Зокрема, таке рішення вплине на роботу військово-цивільних адміністрацій та фінансування української армії. "Фактично це може призвести до капітуляції України, тому що ми не будемо вже в стані війни. Знову ж таки, це буде сигналом і для РФ, і для наших партнерів, які також, можливо, зупинять допомогу Україні. Чому допомагати, якщо Україна сама закінчила дію воєнного стану", – констатував Єгор Чернєв.
У історичному осередку Києво-Подолу, без дозволів розбирають історичну будівлю — Новий академічний корпус Києво-Могилянської академії, зведений у 1822 році. Про це повідомив дослідник історичної спадщини Дмитро Перов, передають Патріоти України. . За ...
Після того, як "Економічна правда" з посиланням на реєстр опублікувала матеріали справи щодо імовірного зв`язку м`ясного бізнесу Добкіних з країною-окупантом, із журналістами вийшли на зв`язок представники компанії Avesterra Group (нова назва Володимир...