
В Україні пропонують надати учасникам бойових дій (УБД) право на пільгове ввезення одного транспортного засобу з-за кордону без сплати митних платежів. Відповідна петиція з’явилася на сайті Кабінету міністрів України. Її автор — Руслан Підгаєцький, передають Патріоти України.
У тексті звернення зазначається, що через триваючу збройну агресію проти України значна кількість військовослужбовців та учасників бойових дій віддали свої сили, здоров’я та час задля захисту держави. Після повернення до цивільного життя багато з них стикаються з труднощами адаптації, зокрема у питаннях мобільності та працевлаштування.
Автор петиції наголошує, що можливість одноразового ввезення автомобіля без розмитнення може стати важливим кроком соціальної підтримки ветеранів, а також допоможе покращити умови їхнього життя та підвищити мобільність.
У зверненні до уряду пропонується:
У петиції також міститься прохання до Кабінету міністрів України ініціювати відповідні зміни до законодавства та підтримати пропозицію як елемент державної підтримки захисників України.
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...