Є розробки світового рівня і давно: Генерал ЗСУ розповів про електромагнітне озброєння вітчизняного виробництва

Проблема лише в тому, що протягом багатьох років напрацювання ВПК у цій галузі втілювалися у реальні вироби в дуже незадовільних обсягах, або залишалися на рівні креслень та макетів.

Колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант запасу, кандидат військових наук, доктор технічних наук, професор Ігор Романенко повідомив, що Україна і раніше розробляла і виробляла електромагнітну зброю, зазначають Патріоти України.

За роки незалежності в державі з'являлися розробки у військово-промисловому комплексі навіть світового рівня, в тому числі і електромагнітні бойові розробки.

"Однак з огляду на те, що до 2014 року виділялося вкрай мізерне фінансування на армію, для неї закуповувалися лише одиничні екземпляри - просто, щоб показувати країнам-покупцям, що ці зразки є на озброєнні в української армії", - свідчить військовий.

Кандидат військових наук підкреслив, що відсутність можливості закупити в достатній кількості таку зброю для ЗСУ традиційно пояснювалося відсутністю грошей, і це - "порочна практика".

"Так що магнітна зброя була і раніше: вона і розроблялася, і вироблялася, і продавалася Україною закордон", - додав професор.

Нагадаємо, в кінці березня в прес-службі Спецтехноекспорту, який входить до складу держконцерну Укроборонпром, повідомили, що підприємства оборонного комплексу України розробили і освоїли виробництво електромагнітного зброї.

Джерело: Главред

Резонанс тижня. На похороні дружини депутата рідні з кулаками накинулися на вдівця

п’ятниця, 10 липень 2020, 3:00

29 червня в Миколаєві покінчила життя самогубством Христина Івануна. Чоловік загиблої сам зателефонував у поліцію і повідомив, що його дружина кілька разів вистрілила собі у голову із травматичної зброї. На похороні дружини депутата обласної ради від «...

Хіти тижня. $20 000 000 "згоріли синім полум'ям": У Китаї перекинулася та зайнялася вантажівка з великою партією смартфонів Apple

п’ятниця, 10 липень 2020, 0:10

20 000 iPhone згоріли. Поліція швидко прибула на місце події, підтвердивши, що смартфони на дорозі не підбирали інші учасники дорожнього руху. Apple давно дала зрозуміти, що отримані нелегальним чином смартфони iPhone будуть заблоковані і їх не можна б...