Є розробки світового рівня і давно: Генерал ЗСУ розповів про електромагнітне озброєння вітчизняного виробництва

Проблема лише в тому, що протягом багатьох років напрацювання ВПК у цій галузі втілювалися у реальні вироби в дуже незадовільних обсягах, або залишалися на рівні креслень та макетів.

Колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант запасу, кандидат військових наук, доктор технічних наук, професор Ігор Романенко повідомив, що Україна і раніше розробляла і виробляла електромагнітну зброю, зазначають Патріоти України.

За роки незалежності в державі з'являлися розробки у військово-промисловому комплексі навіть світового рівня, в тому числі і електромагнітні бойові розробки.

"Однак з огляду на те, що до 2014 року виділялося вкрай мізерне фінансування на армію, для неї закуповувалися лише одиничні екземпляри - просто, щоб показувати країнам-покупцям, що ці зразки є на озброєнні в української армії", - свідчить військовий.

Кандидат військових наук підкреслив, що відсутність можливості закупити в достатній кількості таку зброю для ЗСУ традиційно пояснювалося відсутністю грошей, і це - "порочна практика".

"Так що магнітна зброя була і раніше: вона і розроблялася, і вироблялася, і продавалася Україною закордон", - додав професор.

Нагадаємо, в кінці березня в прес-службі Спецтехноекспорту, який входить до складу держконцерну Укроборонпром, повідомили, що підприємства оборонного комплексу України розробили і освоїли виробництво електромагнітного зброї.

Джерело: Главред

Хіти тижня. Моторошна смерть: Під Запоріжжям двох підлітків затягнуло у трубу

субота, 25 травень 2019, 1:00

Хлопчиків затягнуло в трубу, яка з'єднує зрошувальні канали між собою. Біля с. Бурчак Запорізької області 13-річний школяр під час селфі впав у зрошувальний канал. Друг кинувся йому на допомогу, але в результаті обидва хлопці потонули. Місцеві жителі р...

"Остановить праздник никто и не подумал": ​На останньому дзвонику в Росії на школярів звалилася стеля (відео)

субота, 25 травень 2019, 0:19

Діти, які при цьому співали пісню, лише на пару секунд замовкли, а потім знову заспівали. В Омській області (Сибір) під час останнього дзвоника в гімназії № 147 на голову однієї з випускниць звалилася штукатурка. Відео в Twitter опублікував користувач ...