Є розробки світового рівня і давно: Генерал ЗСУ розповів про електромагнітне озброєння вітчизняного виробництва

Проблема лише в тому, що протягом багатьох років напрацювання ВПК у цій галузі втілювалися у реальні вироби в дуже незадовільних обсягах, або залишалися на рівні креслень та макетів.

Колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант запасу, кандидат військових наук, доктор технічних наук, професор Ігор Романенко повідомив, що Україна і раніше розробляла і виробляла електромагнітну зброю, зазначають Патріоти України.

За роки незалежності в державі з'являлися розробки у військово-промисловому комплексі навіть світового рівня, в тому числі і електромагнітні бойові розробки.

"Однак з огляду на те, що до 2014 року виділялося вкрай мізерне фінансування на армію, для неї закуповувалися лише одиничні екземпляри - просто, щоб показувати країнам-покупцям, що ці зразки є на озброєнні в української армії", - свідчить військовий.

Кандидат військових наук підкреслив, що відсутність можливості закупити в достатній кількості таку зброю для ЗСУ традиційно пояснювалося відсутністю грошей, і це - "порочна практика".

"Так що магнітна зброя була і раніше: вона і розроблялася, і вироблялася, і продавалася Україною закордон", - додав професор.

Нагадаємо, в кінці березня в прес-службі Спецтехноекспорту, який входить до складу держконцерну Укроборонпром, повідомили, що підприємства оборонного комплексу України розробили і освоїли виробництво електромагнітного зброї.

Джерело: Главред

Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:24

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, ка...

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...