Є розробки світового рівня і давно: Генерал ЗСУ розповів про електромагнітне озброєння вітчизняного виробництва

Проблема лише в тому, що протягом багатьох років напрацювання ВПК у цій галузі втілювалися у реальні вироби в дуже незадовільних обсягах, або залишалися на рівні креслень та макетів.

Колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант запасу, кандидат військових наук, доктор технічних наук, професор Ігор Романенко повідомив, що Україна і раніше розробляла і виробляла електромагнітну зброю, зазначають Патріоти України.

За роки незалежності в державі з'являлися розробки у військово-промисловому комплексі навіть світового рівня, в тому числі і електромагнітні бойові розробки.

"Однак з огляду на те, що до 2014 року виділялося вкрай мізерне фінансування на армію, для неї закуповувалися лише одиничні екземпляри - просто, щоб показувати країнам-покупцям, що ці зразки є на озброєнні в української армії", - свідчить військовий.

Кандидат військових наук підкреслив, що відсутність можливості закупити в достатній кількості таку зброю для ЗСУ традиційно пояснювалося відсутністю грошей, і це - "порочна практика".

"Так що магнітна зброя була і раніше: вона і розроблялася, і вироблялася, і продавалася Україною закордон", - додав професор.

Нагадаємо, в кінці березня в прес-службі Спецтехноекспорту, який входить до складу держконцерну Укроборонпром, повідомили, що підприємства оборонного комплексу України розробили і освоїли виробництво електромагнітного зброї.

Джерело: Главред

Обмотала скотчем і прикувала: У Дніпрі жінка тримала дитину на ланцюгу

п’ятниця, 23 серпень 2019, 14:58

Багатодітна мати в Дніпрі тримала на ланцюгу 8-річного сина. У поліції відкрили три кримінальні справи. Під час відвідування сім'ї співробітники поліції і соціальної служби виявили дитину із зав'язаними очима, який був прикутий ланцюгом до дивана і обм...

"Просто в депресі ходять, страшний стрес відчувався, гнітючий стан у нас усіх. Тебе просто взяли і кинули", - російські лікарі про ядерну НП у Архангельську

п’ятниця, 23 серпень 2019, 14:37

Опромінених радіацією постраждалих із селища Ньонокса транспортували у цивільну лікарню, де перебували звичайні пацієнти. Лікарів про стан цих людей не попередили. Медики дізналися все самі, а контактували з "радіоактивними" пацієнтами близько 90 осіб,...