Є розробки світового рівня і давно: Генерал ЗСУ розповів про електромагнітне озброєння вітчизняного виробництва

Проблема лише в тому, що протягом багатьох років напрацювання ВПК у цій галузі втілювалися у реальні вироби в дуже незадовільних обсягах, або залишалися на рівні креслень та макетів.

Колишній заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант запасу, кандидат військових наук, доктор технічних наук, професор Ігор Романенко повідомив, що Україна і раніше розробляла і виробляла електромагнітну зброю, зазначають Патріоти України.

За роки незалежності в державі з'являлися розробки у військово-промисловому комплексі навіть світового рівня, в тому числі і електромагнітні бойові розробки.

"Однак з огляду на те, що до 2014 року виділялося вкрай мізерне фінансування на армію, для неї закуповувалися лише одиничні екземпляри - просто, щоб показувати країнам-покупцям, що ці зразки є на озброєнні в української армії", - свідчить військовий.

Кандидат військових наук підкреслив, що відсутність можливості закупити в достатній кількості таку зброю для ЗСУ традиційно пояснювалося відсутністю грошей, і це - "порочна практика".

"Так що магнітна зброя була і раніше: вона і розроблялася, і вироблялася, і продавалася Україною закордон", - додав професор.

Нагадаємо, в кінці березня в прес-службі Спецтехноекспорту, який входить до складу держконцерну Укроборонпром, повідомили, що підприємства оборонного комплексу України розробили і освоїли виробництво електромагнітного зброї.

Джерело: Главред

Посвідчення "не таке": У Дніпрі з маршрутки вигнали сина загиблого АТОшника

п’ятниця, 6 грудень 2019, 20:15

Чимало дніпрян були обурені вчинком водія як з точки зору закону, так і моралі. У Дніпрі водій маршрутного таксі вигнав на вулицю 7-річного сина загиблого бійця АТО, який хотів скористатися пільгою на проїзд. Інцидент трапився 5 грудня на маршруті № 12...

Хіти тижня. "Х**ли - не заграница": У Києві анонсували концерт російської групи, яка нахабно ображає українців (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 20:00

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні анонсували концерт російського гурту "Воровайки", виконавиці якої в своїй пісні принижують український народ і прославляють РФ. Про це повідомляють на сторінці "Бойкот російської попси" в Facebook, передають Патріо...