Є секретні сценарії: Представник ОПУ розповів про плани щодо посилення карантину (відео)

Кирило Тимошенко пояснив, що зі стратегією визначаться в залежності від розвитку ситуації у найближчий час.
Кирило Тимошенко. Фото: Главком.

В офісі президента України розробили кілька сценаріїв, за якими можуть посилювати карантинні заходи залежно від ситуації з поширенням коронавірусу COVID-19. Про це в ефірі програми "Свобода слова" з Савіком Шустером повідомив заступник голови Офісу президента і секретар Координаційної ради з протидії поширення COVID-19 Кирило Тимошенко, передають Патріоти України.

При цьому він зазначив, що ці сценарії є секретними і поки неможливо їх розкрити. "Є різні сценарії в залежності, який відсоток населення перебуває вдома, який ні. Кожен день моніториться ситуація, скільки людей перебуває на вулиці", – пояснив Тимошенко.

Також він додав, що у МОЗ є три сценарії того, як буде розвиватися ситуація з хворими і померлими від COVID-19 в Україні.

В Україну завезли "технічну картоплю": чи безпечно її їсти

четвер, 4 червень 2020, 16:15

В Україну завезли великі партії картоплі з Європи, які в ЗМІ вже встигли охрестити "технічною" і додати, що вона нібито непридатна до вживання. Незважаючи на таку назву, експерти запевняють, що вона абсолютно безпечна для здоров'я і може бути використа...

Хіти тижня. "Я вас зараз нах**, ви під**ри, бл*дь": Виживший у бійні під Житомиром розповів, як все було

четвер, 4 червень 2020, 16:00

Чоловік розповів, що з кількох дворів його виганяли, не реагували на крики на допомогу, поки він не знайшов будинок, де його захистили і викликали правоохоронців. Ветеран батальйону імені Кульчиці Вадим Федюнин, єдиний що вижив в бійні в Новоселиці, ро...