
Ведуча "1+1 Україна" Марічка Падалко відверто розповіла про інтимне життя зі своїм чоловіком-військовим Єгором Соболєвим. У коментарі СТБ вона зізналася, що їй складно, коли чоловік повертається з фронту, тому що їй потрібно із сильної жінки стати слабшою, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.
При цьому кожна зустріч для неї - велика радість, бо вони сумують одне за одним. Крім того, війна, продовжила Падалко, посилює і загострює пристрасть у парі.
Тому, коли Соболєв приїжджає додому, вони шукають можливість, щоб насолодитися часом одне з одним.
"Нам іноді доводиться сідати в машину, вибачте, і кудись їхати. Ми живемо в маленькій двокімнатній квартирі в Києві і це взагалі не варіант, коли діти вдома", - зазначила ведуча.
Падалко додала, що після народження трьох дітей у неї були певні проблеми з деякими частинами тіла, тому над цим теж довелося попрацювати.
"Було певним викликом зробити груди новоствореною сексуальною та ерогенною зоною, тому що в мене народилося троє дітей поспіль і коли щось стосується грудей, це означає годування насамперед", - зазначила ведуча.
Підписуйся
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...