Є труднощі: Телеведуча Марічка Падалко розповіла про секс із чоловіком-військовим, коли той приїжджає з фронту додому

Ведуча "1+1 Україна" Марічка Падалко відверто розповіла про інтимне життя зі своїм чоловіком-військовим Єгором Соболєвим. У коментарі СТБ вона зізналася, що їй складно, коли чоловік повертається з фронту, тому що їй потрібно із сильної жінки стати слабшою, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.

При цьому кожна зустріч для неї - велика радість, бо вони сумують одне за одним. Крім того, війна, продовжила Падалко, посилює і загострює пристрасть у парі.

Тому, коли Соболєв приїжджає додому, вони шукають можливість, щоб насолодитися часом одне з одним.

"Нам іноді доводиться сідати в машину, вибачте, і кудись їхати. Ми живемо в маленькій двокімнатній квартирі в Києві і це взагалі не варіант, коли діти вдома", - зазначила ведуча.

Падалко додала, що після народження трьох дітей у неї були певні проблеми з деякими частинами тіла, тому над цим теж довелося попрацювати.

"Було певним викликом зробити груди новоствореною сексуальною та ерогенною зоною, тому що в мене народилося троє дітей поспіль і коли щось стосується грудей, це означає годування насамперед", - зазначила ведуча.

Підписуйся

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...