
Ведуча "1+1 Україна" Марічка Падалко відверто розповіла про інтимне життя зі своїм чоловіком-військовим Єгором Соболєвим. У коментарі СТБ вона зізналася, що їй складно, коли чоловік повертається з фронту, тому що їй потрібно із сильної жінки стати слабшою, передає УНІАН, інформує UAINFO.org.
При цьому кожна зустріч для неї - велика радість, бо вони сумують одне за одним. Крім того, війна, продовжила Падалко, посилює і загострює пристрасть у парі.
Тому, коли Соболєв приїжджає додому, вони шукають можливість, щоб насолодитися часом одне з одним.
"Нам іноді доводиться сідати в машину, вибачте, і кудись їхати. Ми живемо в маленькій двокімнатній квартирі в Києві і це взагалі не варіант, коли діти вдома", - зазначила ведуча.
Падалко додала, що після народження трьох дітей у неї були певні проблеми з деякими частинами тіла, тому над цим теж довелося попрацювати.
"Було певним викликом зробити груди новоствореною сексуальною та ерогенною зоною, тому що в мене народилося троє дітей поспіль і коли щось стосується грудей, це означає годування насамперед", - зазначила ведуча.
Підписуйся
У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...