
На Олімпійських іграх 2024 був розіграний комплект медалей у кульовій стрільбі з гвинтівки з трьох положень серед чоловіків. У фіналі виступили вісім найкращих стрільців за підсумками кваліфікації, у тому числі й українець Сергій Куліш, передають Патріоти України.
Спортсмени стріляли із положень лежачи, сидячи, та стоячи. 31-річний українець протягом усієї боротьби був серед претендентів на нагороди.
Перед стрільбою на вибування Куліш видав вдалу серію й був на проміжному першому місці, випереджаючи китайця Лю Юйкуна на 0,1 бала.
На жаль, українець надалі пропустив китайця вперед, але срібло вже не віддав нікому. Куліш виграв другу в кар'єрі олімпійську срібну медаль після Ігор у Ріо-2016.
1.
З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...
Експертка з туризму Марина Білоножко радить ще до вильоту ознайомитися зі схемою аеропорту, завантажити його офіційний застосунок або скористатися картою, яку можна отримати на інформаційній стійці. Особливо уважними варто бути у великих містах, де пра...