Ополоник є в кожному будинку. Не склянкою ж суп у тарілку наливати? Але далеко не кожен знає, скільки прикмет із цим звичайним предметом домашнього начиння пов'язано, зазначають Патріоти України.
Наприклад, чому не можна залишати ополоник в каструлі з супом або борщем. Або до чого падає ополоник на підлогу - що це за прикмета? Хто в дім нагряне?
У наших предків із ополоником було пов'язано чимало прикмет. Причому вельми важливих для побуту і кишені. Адже в більшості випадків прикмети про ополоник обіцяють бідність і голод сім'ї, де неправильно поводяться з цим предметом побуту. І цьому навіть є сучасне наукове обґрунтування.
Вважається, що якщо господиня періодично забуває ополоник в каструлі – це до бідності та голоду. Пристойна їжа, мовляв, у такому домі водитися скоро перестане. По суті, це навіть можна науково обґрунтувати. Адже забутий в каструлі ополоник - це:
З цих самих причин не можна їсти ополоником (ложкою) з каструлі.
Прикмети феншуй також забороняють зберігати їжу (яка уособлює стихію Землі) й ополоник (стихія Металу) разом, адже вони знаходяться в конфлікті один із одним.
Є і прикмета про ополоник, на якому є подряпини або викривлення: користування таким ополоником нібито загрожує сварками в сім'ї.
Прикмети велять у цьому випадку чекати гостей. Або хлопця (адже слово "ополоник" – чоловічого роду), або пишногруду даму (через округлі форми ополоника). А то і галасливу компанію - на яку знадобиться багато частування (щоб відразу ополоником насипати довелося).
Але якщо з родом і числом гостей прикмети ополоник, що про впав, не визначилися, то в одному вони всі сходяться однозначно: гість це буде приємний і пригощати його господарі будуть щиро і від душі.
В Україні ціни на хліб найближчим часом зростатимуть помірно – максимум на 1,5-2% щомісяця. Різкого стрибка вартості або дефіциту продукту українцям не варто очікувати, ситуація залишається стабільною. Про це розповів член Економічного дискусійного клу...
Літня резиденція заступника диктатора нацистської Німеччини Адольфа Гітлера, Германа Герінга, на острові Зюльт продається за 18 млн. євро. Про це повідомляє BILD, передають Патріоти України. У виданні розповідають, що Герінг придбав ділянку 1936 року з...