Є в кожному супермаркеті: Названо два фрукти, які можуть активувати ген довголіття

Фахівець з питань геріатричної медицини, професор Бредлі Віллкокс на майданчику популярного британського онлайн-видання розповів про з’єднання, яке міститься в двох фруктах і здатне не тільки активувати ген довголіття, але й зберегти хороше здоров’я в літньому віці, передають Патріоти України.

– Тривалість життя визначають кілька факторів, але жоден з них не є більш впливовим, ніж генетика і спосіб життя, – зазначає професор.

За його словами, хороший генетичний склад здатний підвищити захисні сили організму проти старіння. І ці вроджені сили зміцнюються, якщо вживати продукти, що містять антиоксиданти, безпосередньо пов’язані зі збільшенням тривалості життя.

Перш за все, йдеться про кверцетин – флавоноїд рослинного походження, якого багато в яблуках і цитрусових. Вчений каже, що було проведено кілька значущих досліджень з вивчення впливу кверцетину на гени людини, а саме на ген FOXO3, який є у кожного з нас, але тільки у кожного третього версія гена пов’язана саме з довголіттям.

– Антиоксидантна активність кверцетину робить цю сполуку корисною при лікуванні різних проблем зі здоров’ям, – зазначає професор.

Наприклад, дослідження, опубліковане в корейському Журналі фізіології та фармакології, показало, що кверцетин знижує життєздатність клітин раку молочної залози.

Корейські вчені виявили, що ефекти виникають за рахунок активації гена FOXO3, що свідчить про те, що він також важливий для збільшення тривалості життя. Хоча антиоксидант можна приймати як добавку, його достатньо в рослинних продуктах. Перш за все таких, як яблука і цитрусові.

При цьому вчений зазначив, що один з найнадійніших способів активувати ген довголіття — це обмеження калорій і періодичне голодування.

Попит на китайські автівки серед українців зріс на 50%: Ось які машини обирали

субота, 20 липень 2024, 6:50

Впродовж першого півріччя українці придбали близько 7,3 тис. легкових авто, ввезених з Китаю. Про це повідомляє Укравтопром, передають Патріоти України. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на авто китайського виробництва збільшився ...

Приєднався до своїх персонажів: Автора воєнно-пригодницької книги "Наказ – загинути", що уславлює російських вояків, ліквідували в Україні

субота, 20 липень 2024, 6:00

Українські військовослужбовці ліквідували російського письменника Анатолія Гончара, на рахунку якого - кілька пропагандистських книг, які прославляли армію Росії. Про це стало відомо із повідомлень соцмереж, передають Патріоти України.. Загиблий росіян...