
Є випадки, коли військовозобов'язані українці, які перебувають за кордоном та зазначили це під час оновлення даних у застосунку "Резерв+", все одно отримують сповіщення, що вони порушили правила військового обліку. Цьому є просте пояснення, але розв'язати цю проблему набагато складніше. Про це повідомляє "24 Канал" з посиланням на слова заступниці міністра оборони з питань цифровізації Катерини Черногоренко під час Ukrainian Outsourcing Summit, передають Патріоти України.
"Держава продовжує думати, що вони ще в Україні", – пояснила Черногоренко.
Заступниця міністра навела приклад з "умовним громадянином". Якщо військовозобов'язаний, що живе за кордоном, є офіцером та не пройшов вчасно військово-лікарську комісію, він порушив чинне законодавство про військовий облік. Система це відстежує, інформація про порушення відображається у реєстрі, а порушник отримує відповідне повідомлення.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...