"Єдиний народ": Скандальний голова Федерації боксу України "братався" з росіянином (відео)

Очільник Федерації боксу України (ФБУ) Володимир Продивус та президент Міжнародної асоціації боксу (AIBA) Умар Кремльов вдвох записали відеоролик, передають Патріоти України.

У спільному відео спортивні функціонери передають привіт усім мешканцям України та Росії, називаючи їх "єдиним народом".

"Бачите? Росія разом з Україною. Ми тут разом. Всім привіт. Беріть приклад. Ми ж єдиний народ?", - запитує у Продивуса Кремльов, а Володимир погоджується, підкресливши, що українці та росіяни є "єдиними слов'янами, єдиним народом, братами".

Нагадаємо, що у 2020 році Федерація боксу України підтримала кандидатуру генерального секретаря Федерації боксу Росії Умара Кремльова на виборах президента Міжнародної федерації аматорського боксу (AIBA).

Людський організм довго зберігає пам'ять про пережитий біль: Вчені здивували висновком

понеділок, 22 квітень 2024, 9:55

Людській організм зберігає в макрофагах "спогади" про біль, який людина відчула у ранньому віці, що стає одним з основних елементів імунної системи, передають Патріоти України. У повідомленні вказується, що науковцям з Дитячого центру Цинцинатті вдал...

Оце так: П'ятеро ухилянтів спокійно пішки перейшли в Угорщину - один перевдягся у піксель

понеділок, 22 квітень 2024, 9:48

Кадри з прикордонної відеокамери зафіксували, як вранці 20 квітня група з 5 чоловіків незаконно перетнула українсько-угорський кордон поблизу села Дийда в Закарпатській області, передають Патріоти України. На відеозаписі видно, як четверо цивільних ос...