ЄСПЛ вирішив: Україна заплатить харків'янам, які захищали парк від вирубки

Суд визначив, що влада не спромоглася провести належне розслідування відносно скарг на погане поводження із заявниками

Держава Україна порушила Європейську конвенцію з прав людини щодо чотирьох громадян, які у 2010 році протестували проти будівництва дороги через парк Горького у Харкові. Відповідне рішення Європейський суд з прав людини виніс у вівторок, 18 червня, повідомляють Патріоти України.

"Суд визначив, що влада не спромоглася провести належне розслідування відносно скарг на погане поводження із заявниками", - цитує судову заяву ЗМІ.

За даними видання, ЄСПЛ зобов'язав Україну виплатити чотирьом заявникам по 6 тис. євро кожному за нематеріальну шкоду та ще 16,6 тис. євро компенсації судових витрат на всіх.

Хіти тижня. Росіянка прокаталася голою в метро Москви, бо їй… не поступились місцем (відео 16+)

вівторок, 23 липень 2019, 21:00

У московському метро пасажирка роздяглася через те, що чоловік не поступився їй місцем. Відео з місця інциденту опублікували на YouTube, повідомляють Патріоти України. На кадрах видно жінку, яка стоїть у вагоні метро. Вона хотіла сісти, однак юнак не п...

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою, не приходячи до тями, помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...