Євген Кошовий відреагував на скандал з донькою через російські пісні та зізнався про складнощі у сім'ї (відео)

Зірка Студії «Квартал 95» Євген Кошовий розповів про труднощі у взаєминах зі старшою донькою. Варі нещодавно виповнилося 15 років, вона займається вокалом, знімає відео для TikTok. Часом і Євгенію і його дружині Ксенії тяжко порозумітися із самостійною донькою.

Нещодавно дівчина втрапила в гучний скандал через те, що викликала в соцмережі відео, яке супроводжували російськомовні пісні. Кошовий каже, що вони з дружиною не можуть впливати на те, що Варя публікує, проте провели з нею серйозну розмову.

«Ми з нею провели бесіду… Дивись, якщо зараз українська молодь бачить, що російські артисти виступили проти влади та стали „іноагентом“ у Росії, то вони вважають, що їх можна слухати, бо ті нібито за Україну. І наші діти просто ігнорують, що ті артисти співають російською», — сказав Євген в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Він додав, що донька спілкується у школі українською, а свої сторінки в соцмережах продовжує вести російською. На її рішення, зізнається Кошовий, вони вплинути не можуть.

«Я не можу впливати на те, як вона веде соцмережі. Вона повинна це сама зрозуміти. У школі вони спілкуються українською, а вдома ми спілкуємося, як хочемо. Іноді російською, іноді українською», — пояснив Кошовий.

Вчені розробляють імплантат, здатний вилікувати рак всього за 60 днів

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:50

На думку групи вчених з Університету Райса вилікувати рак незабаром можна буде так само просто, як декілька натискань на мобільний телефон. Про цепише nypost.com, передають Патріоти України. Науковці отримали 45 мільйонів доларів у вигляді фінансуванн...

Чи оплатять працівникові лікарняний, якщо на підприємстві введено неповний робочий тиждень: У ПФУ дали відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:30

Оплата листків непрацездатності (лікарняних), які мають право видавати як лікарі у закладах, так і медики-ФОПи, оплачується навіть тоді, якщо на підприємстві запроваджено неповний робочий тиждень, передають Патріоти України. «Робота на умовах неповног...