Єврейський бунт, затятий і безкомпромісний: Хасиди почали облогу будинку голови МВС Ізраїлю через ситуацію з Україною

Родичі паломників вважають, що Ар'є Дері повинен домогтися, щоб громадян Ізраїлю пропустили через кордон.

У середу, 16 вересня, в Ізраїлі біля будинку міністра внутрішніх справ Ізраїлю Ар'є Дері, почалася акція протесту через паломників-хасидів, які не можуть перетнути білорусько-український кордон, передають Патріоти України.

Як повідомляє ізраїльське видання newsru.co.il, родичі паломників вважають, що Ар'є Дері повинен домогтися, щоб громадян Ізраїлю пропустили через кордон. «Мітингувальники, в основному жінки і діти, вимагають від міністра втрутитися в ситуацію і домогтися, щоб їх близьким дозволили відвідати Умань», - повідомляє видання.
При цьому Times of Israel інформує, що біля пункту перетину кордону знаходиться близько 2 500 хасидів, причому стверджується, що вони знаходяться «в нелюдських умовах».

По стопах Зеленського: Лідер гурту "ТіК" та автор хіта "Олені" йде в політику

вівторок, 22 вересень 2020, 14:26

Український музикант, лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк за прикладом своїх зіркових колег теж йде в політику. Виконавець хіта "Олені" братиме участь в нинішніх місцевих виборах у Вінниці. Артист балотується до міської ради міста від "Партіі вінничан". Пр...

В Україні може з'явитися своя вакцина від COVID-19: У НАН назвали терміни й умови

вівторок, 22 вересень 2020, 14:15

В Україні два інститути виграли державні гранти на створення власної вакцини від коронавірусної хвороби СOVID-19. Перші її прототипи, як розповіли в Національній академії наук, можуть з'явитися через два-чотири місяці. Багато чого буде залежати від фін...