Євро-2024: Боснія і Герцеговина - Україна - 1:2. Відео голів та огляд матчу

За результатами матчу синьо-жовті вийшли у фінал плей-офф кваліфікації й тепер 26 березня у польському Вроцлаві зіграють проти команди Ісландії.

21 березня збірна України обіграла в Зениці збірну Боснії і Герцеговини із рахунком 2:1 і вийшла до фіналу плей-оф відбору на Євро-2024.

Збірна України зіграла стиковий півфінальний поєдинок за право участі у фінальній частині чемпіонату Європи – у Зениці з Боснією та Герцеговиною.

Перший тайм за прісної гри закінчився внічию 0:0, а після перерви господарі вийшли вперед.

Після кутового, виносу, пішла атака другим темпом, Дедич пробив, рикошет від Матвієнка й м'яч у воротах. 0:1

Боснія та Герцеговина – Україна 1:2

Голи: Матвієнко (57, аг.) - Яремчук (85), Довбик (88)

Огляд матчу:

Автогол Матвієнка:

Гол Яремчука:

Гол Довбика:

Відеоогляд матчу:

Слухав пісню німецькою: Пенсіонер з Росії опинився в центрі "фашистського" скандалу

середа, 8 травень 2024, 22:57

У російському селищі Шахтарськ на Сахаліні розгорівся скандал навколо місцевого пенсіонера, якого звинуватили у "фашизмі" за прослуховування старої німецької військової пісні Wenn die Soldaten. Про це повідомляють російський Telegram-канал Baza, переда...

Тільки жінки та діти: Українських чоловіків більше не чекають у притулку для біженців у Нідерландах

середа, 8 травень 2024, 22:44

Українським чоловікам більше не раді у головному пункті прийому біженців у Нідерландах. Йдеться про Jaarbeurs Hall 5 в Амстердамі. Ще з лютого цей притулок частково відмовляв у притулку певним категоріям українців. А зараз відмовляє у наданні тимчасово...