Євробляхера ледь не придушили: У Харкові п'яний водій влаштував "шоу" при затриманні (відео)

Ввечері 19 лютого в Харкові відбулося затримання водія, який перебував в стані алкогольного сп'яніння. Однак спокійно затримання не пройшло, співробітники правоохоронних органів мало не задушили чоловіка, чим викликали бурхливу реакцію свідків. Про це написали в групі "Останови_Лося" в Facebook, передають Патріоти України.

Водія зупинили через те, що співробітники поліції запідозрили, що він перебуває в стані алкогольного сп'яніння. Також відомо, що автомобіль був на іноземних номерах. Момент затримання потрапив в об'єктив відеокамер випадкових свідків.

На відео видно, як навколо затриманого чоловіка та поліцейських ходить жінка, яка, як з'ясувалося пізніше, виявилася сестрою п'яного водія. Жінка намагалася перешкоджати затриманню. А після того, як поліцейські застосували до затриманого задушливий прийом, і він втратив свідомість, почала голосно кричати на всю вулицю, що її брата вбили.

Свідки кажуть, що крім задушливого прийому, до затриманого був застосований балончик зі сльозогінним газом. Чи не перевищили співробітники поліції своїх повноважень, далі буде розбиратися слідство.

Банки готуються переписати ставки за валютними депозитами: Чого чекати українцям

четвер, 8 червень 2023, 17:54

Українці дедалі менше відкривають депозити в іноземній валюті. Проблема у ставках – банки приймають долари та євро майже під 0%, тому клієнти не бачать сенсу у таких вкладах. Однак ситуація незабаром може змінитися. Про це розповів фінансовий аналітик ...

Навіть за невиплату аліментів: У водіїв-боржників можуть забрати права прямо на дорозі

четвер, 8 червень 2023, 17:42

В Україні патрульні поліцейські стали частіше складати адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 126 КУпАП та забирати посвідчення водія у водіїв, які мають заборгованість з виплати аліментів. Якщо патрульні поліцейські зупиняють автомобіль, то вони переві...