"Європа хоче їх розібрати. Сценарії схожі": Екс-футболіст збірної України порівняв протести в Білорусі з Майданом

Колишній футболіст заявив, що багатьом не хочеться бачити Україну успішною країною.

Колишній футболіст київського "Динамо" і збірної України Владислав Ващук прокоментував протести в Білорусі. Екс-спортсмен дав інтерв'ю YouTube-каналу "Эхо Киева", передають Патріоти України.

"Схоже, в Україні та Білорусі - один і той же сценарій. Усі це читають. Насправді в Україні вже Європа. Європа керує Україною. Хотіли Європу - ось Європа. Все за нас вирішують. Європа хоче розібрати Білорусь. Сценарії схожі", - заявив Ващук, додавши, що вважає події 2014 року в Україні "державним переворотом".

При цьому колишній футболіст зазначив, що багатьом не хочеться бачити Україну успішною країною: "Чому Україна весь час від когось залежна? Вона вибрала цей шлях. Споконвічно. Колись віддалися одним, потім - іншим. Ми заважаємо. Ми - як той місток від великого до меншого, від меншого до більшого. Багато хто не хоче, щоб ми стали успішною країною".
"Любов і молитва їх захистять": У Дніпрі влаштували "шабаш" проти щеплень від COVID-19 і карантину (відео)

неділя, 16 травень 2021, 9:18

У суботу, 15 травня, в Дніпрі пройшла акція проти вакцинації від коронавірусу "Стоп фейк-пандемія". Сотні людей без масок, але з прапорами, колонками і вигуками "Стоп геноцид" також виступали проти карантину, передають Патріоти України. Спершу вони про...

"Як після бомбардування": На окупованому Донбасі бойовики на військовій техніці проїхали прямо по могилах (фото)

неділя, 16 травень 2021, 8:44

На території кладовища в тимчасово окупованому місті Перевальську бойовики ЛНР на військовій техніці проїхали прямо по могилах. Фото руйнувань після проїзду техніки опублікував у своєму Twitter користувач під ніком Necro Mancer, передають Патріоти Укра...