"Європа хоче їх розібрати. Сценарії схожі": Екс-футболіст збірної України порівняв протести в Білорусі з Майданом

Колишній футболіст заявив, що багатьом не хочеться бачити Україну успішною країною.

Колишній футболіст київського "Динамо" і збірної України Владислав Ващук прокоментував протести в Білорусі. Екс-спортсмен дав інтерв'ю YouTube-каналу "Эхо Киева", передають Патріоти України.

"Схоже, в Україні та Білорусі - один і той же сценарій. Усі це читають. Насправді в Україні вже Європа. Європа керує Україною. Хотіли Європу - ось Європа. Все за нас вирішують. Європа хоче розібрати Білорусь. Сценарії схожі", - заявив Ващук, додавши, що вважає події 2014 року в Україні "державним переворотом".

При цьому колишній футболіст зазначив, що багатьом не хочеться бачити Україну успішною країною: "Чому Україна весь час від когось залежна? Вона вибрала цей шлях. Споконвічно. Колись віддалися одним, потім - іншим. Ми заважаємо. Ми - як той місток від великого до меншого, від меншого до більшого. Багато хто не хоче, щоб ми стали успішною країною".
"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...

Росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині: на 6 локаціях ЗСУ відбивають наступ.

четвер, 26 травень 2022, 0:08

Звертаю увагу, що всі заяви ватажків російської армії про те, що вони вже вийшли чи мають намір найближчими днями вийти на кордони Луганської области, не відповідають дійсності. Наразі війська рф здійснюють спроби форсування річки Сіверський Донець. Причо