"Європа хоче їх розібрати. Сценарії схожі": Екс-футболіст збірної України порівняв протести в Білорусі з Майданом

Колишній футболіст заявив, що багатьом не хочеться бачити Україну успішною країною.

Колишній футболіст київського "Динамо" і збірної України Владислав Ващук прокоментував протести в Білорусі. Екс-спортсмен дав інтерв'ю YouTube-каналу "Эхо Киева", передають Патріоти України.

"Схоже, в Україні та Білорусі - один і той же сценарій. Усі це читають. Насправді в Україні вже Європа. Європа керує Україною. Хотіли Європу - ось Європа. Все за нас вирішують. Європа хоче розібрати Білорусь. Сценарії схожі", - заявив Ващук, додавши, що вважає події 2014 року в Україні "державним переворотом".

При цьому колишній футболіст зазначив, що багатьом не хочеться бачити Україну успішною країною: "Чому Україна весь час від когось залежна? Вона вибрала цей шлях. Споконвічно. Колись віддалися одним, потім - іншим. Ми заважаємо. Ми - як той місток від великого до меншого, від меншого до більшого. Багато хто не хоче, щоб ми стали успішною країною".
Бутерброд за 2200 і стейк за 5 тисяч: Які на смак найдорожчі страви у ресторанах Києва

четвер, 2 грудень 2021, 8:56

Коктейль за 1750 гривень, бутерброд за 2200 і стейк за 5 тисяч - журналісти ТСН вирішили перевірити, чи є попит на найвишуканіші і найдорожчі страви у ресторанах Києва, передають Патріоти України. Найдорожчі страви в столичних ресторанах — це коктейлі,...

Вантажівки наїжджали одна за одною: У Кривому Розі мати перебігала з дитиною дорогу зі жвавим рухом і загинула

четвер, 2 грудень 2021, 8:44

У Кривому Розі Дніпропетровської області сталася смертельна ДТП. 33-річна мати з 5-річною дитиною, перебігаючи дорогу у невстановленому місці, потрапили під колеса одразу кількох транспортних засобів. Жінка загинула миттєво. За життя дитини борються лі...