"Європа перетвориться на морозилку": Вчені заявили про несподівані наслідки глобального потепління

Глобальне потепління приведе світ до нової катастрофи, а саме, глобального замерзання. Тож, океанські течії, які зупиняться, перетворять Європу на морозильну камеру і відкриють новий льодовиковий період вже до кінця століття. Про це пише The New York Times, передають Патріоти України.

Данські фахівці розповіли, що система океанських течій, яка регулює клімат на Землі, може зруйнуватися раніше, ніж очікувалося. Останнього разу, коли потужна циркуляція океанських течій, що формують клімат навколо Північної Атлантики, значно сповільнилася, Європу скував глибокий холод більш ніж на тисячоліття. Це було приблизно 12 800 років тому.

Вчені зауважили, що різке ослаблення течій або їхня зупинка може статися до кінця ХХІ століття. Навіть для самих дослідників результати їхньої роботи стали неочікуваними.

Як сказала професорка статистики Копенгагенського університету Сюзанна Дітлевсен, потенційна катастрофа настане так скоро, як ніхто не очікував. І до цього призведе різке танення вічної мерзлоти в Арктиці, зникнення тропічних лісів Амазонки, знищення льодовикових покривів Гренландії та Західної Антарктики.

"Щойно потепління в світі перевищить певну точку, ці та інші явища можуть початися стрімко", - додала вона. Більша частина північної півкулі замерзне. На узбережжях Північної Америки і Європи можливе більш швидке підвищення рівня моря. Північна Європа може зіткнутися зі сніговими штормами. "Дуже ймовірно, що ми вже впали зі скелі і не знаємо про це", - додав дослідник Халі Кілборн.

Не відкрутяться? Як відбуватиметься арешт майна ухилянтів - пояснення адвокатки

середа, 29 травень 2024, 7:30

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №10379, який передбачає штрафи за порушення призовниками, військовозобов’язаними та резервістами правил військового обліку. . Як відбуватиметься арешт майна - пояснила адвокатка Марина Бекало. У раз...

Бодяга, недолив та і не тільки: Куюн пояснив небезпечність пальнго на "дешевих заправках"

середа, 29 травень 2024, 7:27

Основні фактори низької вартості пального на АЗС, які торгують "дешевим" пальним, – низька якість, недолив та несплата податків. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук директор Консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн. "Якість (читай бодяга). Лаб...