Європеєць привіз: В Алжирі підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом

Зараженим коронавірусом виявився громадянин Італії, який прибув до Алжиру 17 лютого.

Влада Алжиру підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом. Про це повідомляє The Jerusalim Post, передають Патріоти України.

Як повідомляється, зараженим коронавірусом виявився громадянин Італії, який прибув до Алжиру 17 лютого. За словами міністра охорони здоров'я Алжиру, чоловік перебуває на карантині. Нагадаємо, найбільша кількість випадків коронавіруса у Європі зафіксовано в Італії.

"Сталінські тоталітарні правила в дії": Федина відреагувала на заяву генпрокурорки про "неприпустимість погроз президенту"

вівторок, 7 квітень 2020, 13:59

Нардеп зазначила, що в будь-якій "нормальній державі неприйнятними є зневага до захисників" і здача державних інтересів. Народна депутатка Софія Федина відреагувала на слова генпрокурора Ірини Венедіктової про те, що "погрози" президенту Володимиру Зел...

Коронавірус втече із переляку: Мережу потішили "карантинні" маски в російській провінції (фото)

вівторок, 7 квітень 2020, 13:30

"Абсолютно новий" безконтактний термометр, розроблений в Росії, виглядає не краще... У місті Енгельс Саратовської області, Росія, працівникам місцевого хлібозаводу роздали захисні маски, які 50 років перебували в запасниках на випадок ядерної війни. Пр...