Європейцям краще знати: В Естонії назвали найбільш ненадійні автомобілі різних брендів

На відміну від України, Естонія стала членом НАТО і ЄС ще в 2004 році, тому зараз жителям цієї країни доступні не тільки всі європейські спірні "нововведення" але й авто багатьох брендів, передають Патріоти України.

Тому українські водії можуть орієнтуватися на відгуки естонських колег, адже у них набагато більше можливостей протестувати машини різного віку і виготовлені в різних країнах.

Один з подібних аналізів був нещодавно проведений естонськими автомобільними експертами, які виділили кілька моделей автомобілів за їх ненадійність, пише автомобільне видання.

Opel Astra

Моделі Opel Astra внесли до списку через їхні постійні трансмісійні проблеми, зокрема, проблеми з автоматичною коробкою передач.

Opel Astra 2009

Власники автомобілів висловлювали скарги на нестабільну роботу коробки передач, різкі переключення та навіть повні відмови. Ці неполадки викликали загрозу безпеці на дорозі та вимагали значних витрат на ремонт.

Peugeot 2008

Модель Peugeot 2008 зазнала критики через часті проблеми з електрикою та електронікою.

Peugeot 2008

Власники повідомляли про вибої в роботі електричних компонентів, таких як система інфотейнменту та електронні модулі, що призводило до постійних візитів до сервісних центрів та високих витрат на відновлення.

KIA Sportage

У моделі Kia Sportage часто виникали проблеми з гальмівною системою, зокрема, швидке зношування гальмівних колодок та дисків, що призводило до зниження ефективності гальмування та збільшення шляху гальмування.

Kia Sportage

Також висловлювалися сумніви у безпеці на дорозі та у простоті обслуговування.

З літаком РФ в аеропорту Москви трапилася нова НП - на борту був радіоактивний вантаж

понеділок, 11 грудень 2023, 11:38

Літак із радіоактивним вантажем на борту аварійно сів у московському аеропорту Внуково 11 грудня. На борту крім небезпечних речовин знаходилися 104 пасажири та 5 членів екіпажу, передають Патріоти України. Так, борт авіакомпанії "ЮТейр" виконував рейс...

Везли подарунки дітям: У ДТП у Харкові загинуло відоме подружжя волонтерів, жінка була вагітною

понеділок, 11 грудень 2023, 11:27

На Харківщині сталася чергова ДТП, яка забрала життя волонтерів, передають Патріоти України. Як повідомляли в поліції Харківщини, напередодні на окружній дорозі зіштовхнулися два цивільних автомобілі Skoda Fabia та Hyundai Elantra — дві людини загинули...