Європу чекає найсильніша економічна криза за десятки років: Озвучено страшний прогноз

Експерти прогнозують в Європі глибоку економічну кризу з моменту її утворення в 1992 році через коронавірус. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Аналітики Bloomberg прогнозують сильну економічну кризу в єврозоні на тлі фактичної зупинки ділової активності через коронавірус.

В даний час індекс ділової активності (PMI), на тлі пандемії досяг в Європі мінімуму з 1998 року і встановив антирекорд за весь час спостережень. Цей показник виявився гіршим, ніж за часів світової економічної кризи 2008- 2009 років.

Резонанс тижня. Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 29 травень 2020, 1:00

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...

Хіти тижня. Сім’я зі США знайшла на дорозі мільйон доларів і..: Що було далі

п’ятниця, 29 травень 2020, 0:35

Підібравши два пакети на дорозі, подружжя подумало, що хтось необачно лишив сміття на проїжджій частині. Емілі та Девід Шанци з округу Керолайн, що в американському штаті Вірджинія, під час подорожі автівкою знайшли на дорозі два пакети з майже мільйон...