Її "бабине літо": Ексдружина Віталія Кличка різко відповіла на хейт, що в 50 років стала моделлю і роздягається на камеру

Колишня дружина мера Києва – Наталія Єгорова – відповіла на хейт, що стала моделлю в 50 років та знімається у відвертих фотосетах.

Так, днями Єгорова поділилася кадрами з нової фотосесії. Знаменитість поставала перед камерами у джинсовому костюмі та білій майці. Позуючи перед фотографами, модель деякий одяг знімала.

У коментарях думки користувачів розділилися. Одні захоплювалися Наталією Єгоровою, а інші дорікнули, мовляв, на свій вік вона дійсно має гарний вигляд, але роздягатися – то вже занадто: "Так, ви маєте гарний вигляд на свій вік, чому ж так вам хочеться роздягнутися, просто дуже хочеться?".

Наталія Єгорова / © instagram.com/natalia_yegorova

Модель не стала терпіти докорів. Вона порадила користувачці попрацювати над власними комплексами, а не писати критику під чужими відео. Також Єгорова додала, що раптом не подобається її контент, то можна просто не стежити за її фотоблогом.

"Ми всі роздягаємося, щодня! Ми приходимо в цей світ голяка. Якщо вас бентежить або дратує жіночність та краса жіночого тіла, то, можливо, варто замислитися про свої комплекси і приховані за ними травми…А ще простіше: не подобаються мої фото – видаляйтесь з мого блогу", - відповіла Єгорова.

Допис Наталії Єгорової / © instagram.com/natalia_yegorova

Свята Трійця: Які молитви прийнято читати цього дня

неділя, 23 червень 2024, 0:00

У неділю, 23 червня 2024 року, християни східного обряду відзначають велике свято – День Святої Трійці. В храмах проходить одне з найурочистіших богослужінь року. . На П'ятидесятницю вірянам важливо помолитися вищим силам, щоб попросити захисту та до...

У неділю, 23 червня, графіки відключень електрики діятимуть лише 4 вечірні години - "Укренерго"

субота, 22 червень 2024, 23:51

У неділю 23 червня через зниження споживання графіки погодинних відключень електроенергії, застосовуватимуть увечері, з 19:00 до 23:00. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго". . За повідомленням, через зниження споживання електроенергії у вихідн...